Już niedługo w Piechowicach zostanie oddany do użytku wiadukt, który będzie strategicznym elementem infrastruktury drogowej.
Trwają prace związane z odbudową starego wiaduktu nad linią kolejową w Piechowicach. To strategiczna inwestycja, która poprawi bezpieczeństwo i płynność ruchu w tej części miasta. Mieszkańcy na inwestycję czekali wiele lat. Dzięki współpracy władz Piechowic i wykonawcy - firmy BERGER Bau już wkrótce zostanie zakończona.
Odbudowywany wiadukt znajduje się nad linią kolejową relacji Jelenia Góra - Szklarska Poręba.
Budowa nowego wiaduktu ma kluczowe znaczenie dla mieszkańców Piechowic. Usprawni ona dojazd do miasta, co z pewnością wpłynie na komfort życia lokalnej społeczności. Przykładem podobnych inwestycji w okolicy jest wiadukt drogowy w ciągu DK nr 3, również nad linią kolejową, który został zrealizowany w bliskim sąsiedztwie – dodaje Janusz Buhl, Dyrektor Budownictwa Mostowego w BERGER Bau.
Reklama
Ten element infrastruktury ma wpłynąć nie tylko na bezpieczeństwo kierowców poruszających się w tamtym obszarze, ale również na rozwój miasta. Nowoczesne drogi i mosty są gwarancją rozwoju.

# Kończą się prace przy budowie wiaduktu w Piechowicach
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jedną z najlepszych decyzji. Jeszcze żeby nam skończyli tą kanalizację przy Kryształowej .
Żymierskiego cała skanalizowana.
Tylko pamiętajcie kto rozpoczął tę inwestycję. I na pewno nie był to R.B.
Taaa był nim poprzedni nieudolny burmistrz ???? wszyscy to wiemy....na szczęście koniec inwestycji należy do Pana R. B. ????????????
Ani Kubielski. Projekty przebudowy były już za Rudolfa przygotowane, tylko środków finansowych w gminie nie było....
To mówicie że nowy hahaha sądzi tylko cwiety:) Tak zleci 5 lat?
Cwiety a potem będą mostki i 5 lat przeleci
Panie Jacku, bardzo dziękuję za wszystkie inwestycje które w Piechowicach dzięki panu powstały. Tępi ludzie pana opluwają i na czerwonego raka czy tu, czy do rządu będą głosować. Nic nie poradzimy. Dziad, pradziad czerwoni byli i to jest polskie nieszczęście.
Jedną z najlepszych decyzji. Jeszcze żeby nam skończyli tą kanalizację przy Kryształowej .
Żymierskiego cała skanalizowana.
Tylko pamiętajcie kto rozpoczął tę inwestycję. I na pewno nie był to R.B.