Reklama

Kończą się prace przy budowie wiaduktu w Piechowicach

Już niedługo w Piechowicach zostanie oddany do użytku wiadukt, który będzie strategicznym elementem infrastruktury drogowej.

Trwają prace związane z odbudową starego wiaduktu nad linią kolejową w Piechowicach. To strategiczna inwestycja, która poprawi bezpieczeństwo i płynność ruchu w tej części miasta. Mieszkańcy na inwestycję czekali wiele lat. Dzięki współpracy władz Piechowic i wykonawcy - firmy BERGER Bau już wkrótce zostanie zakończona.

Odbudowywany wiadukt znajduje się nad linią kolejową relacji Jelenia Góra - Szklarska Poręba.

Budowa nowego wiaduktu ma kluczowe znaczenie dla mieszkańców Piechowic. Usprawni ona dojazd do miasta, co z pewnością wpłynie na komfort życia lokalnej społeczności. Przykładem podobnych inwestycji w okolicy jest wiadukt drogowy w ciągu DK nr 3, również nad linią kolejową, który został zrealizowany w bliskim sąsiedztwie – dodaje Janusz Buhl, Dyrektor Budownictwa Mostowego w BERGER Bau.

Reklama

Ten element infrastruktury ma wpłynąć nie tylko na bezpieczeństwo kierowców poruszających się w tamtym obszarze, ale również na rozwój miasta. Nowoczesne drogi i mosty są gwarancją rozwoju.

# Kończą się prace przy budowie wiaduktu w Piechowicach

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Darek - niezalogowany 2024-07-02 11:10:43

    Jedną z najlepszych decyzji. Jeszcze żeby nam skończyli tą kanalizację przy Kryształowej .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Ed - niezalogowany 2024-07-09 09:36:43

    Żymierskiego cała skanalizowana.

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Steffano - niezalogowany 2024-07-02 19:53:54

    Tylko pamiętajcie kto rozpoczął tę inwestycję. I na pewno nie był to R.B.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości