Już od jutra do końca wakacji dzieci, młodzież i studenci do 26. roku życia posiadający Jeleniogórską Kartę Mieszkańca „Jestem z Jeleniej” będą mogli korzystać z 50-procentowej zniżki na dwugodzinny pobyt w strefie basenowej Term Cieplickich.
W związku z upałami Prezydent Jerzy Łużniak, w porozumieniu z Prezesem Term Cieplickich Dariuszem Stolarczykiem, wprowadza od najbliższej soboty zniżki na wejście na teren ośrodka. Będą one obowiązywały do końca wakacji.
Posiadacze Jeleniogórskiej Karty Mieszkańca „Jestem z Jeleniej" – dzieci, młodzież oraz studenci do 26. roku życia – mogą skorzystać z 50% zniżki na 2-godzinny pobyt w strefie basenowej. Aby skorzystać z ulgi, oprócz aktywnej karty mieszkańca należy okazać aktualną legitymację szkolną lub studencką.
Życzymy bezpiecznych, radosnych wakacji oraz przyjemnego pobytu w Termach Cieplickich!