Reklama

Młodzi mieszkańcy Jeleniej Góry skorzystają z wakacyjnych zniżek w Termach Cieplickich

Już od jutra do końca wakacji dzieci, młodzież i studenci do 26. roku życia posiadający Jeleniogórską Kartę Mieszkańca „Jestem z Jeleniej” będą mogli korzystać z 50-procentowej zniżki na dwugodzinny pobyt w strefie basenowej Term Cieplickich.

W związku z upałami Prezydent Jerzy Łużniak, w porozumieniu z Prezesem Term Cieplickich Dariuszem Stolarczykiem, wprowadza od najbliższej soboty zniżki na wejście na teren ośrodka. Będą one obowiązywały do końca wakacji.

Posiadacze Jeleniogórskiej Karty Mieszkańca „Jestem z Jeleniej" – dzieci, młodzież oraz studenci do 26. roku życia – mogą skorzystać z 50% zniżki na 2-godzinny pobyt w strefie basenowej. Aby skorzystać z ulgi, oprócz aktywnej karty mieszkańca należy okazać aktualną legitymację szkolną lub studencką.

Reklama

Życzymy bezpiecznych, radosnych wakacji oraz przyjemnego pobytu w Termach Cieplickich!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/06/2026 13:22
Reklama

Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości