Reklama

Poszukiwany dwoma listami gończymi wpadł podczas kontroli drogowej w Jeleniej Górze

24/06/2026 12:20

Kontrola drogowa przeprowadzona w poniedziałek na Osiedlu Robotniczym była strzałem w 10. Policjanci zatrzymali 33-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. Kierował pomimo dożywotniego zakazu.

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu złotoryjskiego, który był poszukiwany dwoma listami gończymi. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej przeprowadzonej w poniedziałek (22.06) na Osiedlu Robotniczym w Jeleniej Górze.

Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierowcę Opla, podejrzewając, że nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów. Okazało się, że 33-latek kierował autem mimo obowiązującego go dożywotniego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Dalsze sprawdzenie wykazało, że mężczyzna jest poszukiwany dwoma listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności w łącznym wymiarze 2 lat i 8 miesięcy. Po zatrzymaniu trafił do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze.

Reklama

To jednak nie koniec jego problemów. Za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów odpowie przed sądem. Grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

# Poszukiwany dwoma listami gończymi wpadł podczas kontroli drogowej w Jeleniej Górze

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości