Kontrola drogowa przeprowadzona w poniedziałek na Osiedlu Robotniczym była strzałem w 10. Policjanci zatrzymali 33-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. Kierował pomimo dożywotniego zakazu.
Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu złotoryjskiego, który był poszukiwany dwoma listami gończymi. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej przeprowadzonej w poniedziałek (22.06) na Osiedlu Robotniczym w Jeleniej Górze.
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierowcę Opla, podejrzewając, że nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów. Okazało się, że 33-latek kierował autem mimo obowiązującego go dożywotniego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.
Dalsze sprawdzenie wykazało, że mężczyzna jest poszukiwany dwoma listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności w łącznym wymiarze 2 lat i 8 miesięcy. Po zatrzymaniu trafił do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze.
To jednak nie koniec jego problemów. Za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów odpowie przed sądem. Grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.
# Poszukiwany dwoma listami gończymi wpadł podczas kontroli drogowej w Jeleniej Górze
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze