Reklama

Nie żyje Jadwiga Dąbrowska, wieloletnia dyrektor II LO w Jeleniej Górze

Nie tylko bliscy i rodzina, ale również cała społeczność Norwida pogrążona jest w żałobie. Zmarła wieloletnia dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze - Cieplicach.

Społeczność II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze poinformowała o śmierci Jadwigi Dąbrowskiej, wieloletniej dyrektor szkoły. Funkcję tę pełniła przez 25 lat - od 1987 do 2012 roku.

W opublikowanym w mediach społecznościowych pożegnaniu przedstawiciele szkoły podkreślili jej ogromne zaangażowanie w rozwój placówki oraz troskę o uczniów i pracowników. Wspominają ją jako wybitnego pedagoga, liderkę i osobę, która przez lata z pasją budowała społeczność „Norwida”.

Ceremonia pogrzebowa Jadwigi Dąbrowskiej odbędzie się 29 czerwca o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Jagiellońskiej w Cieplicach.

Reklama

Rodzinie i bliskim zmarłej składane są wyrazy współczucia.

# Nie żyje Jadwiga Dąbrowska, wieloletnia dyrektor II LO w Jeleniej Górze

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości