Nie tylko bliscy i rodzina, ale również cała społeczność Norwida pogrążona jest w żałobie. Zmarła wieloletnia dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze - Cieplicach.
Społeczność II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze poinformowała o śmierci Jadwigi Dąbrowskiej, wieloletniej dyrektor szkoły. Funkcję tę pełniła przez 25 lat - od 1987 do 2012 roku.
W opublikowanym w mediach społecznościowych pożegnaniu przedstawiciele szkoły podkreślili jej ogromne zaangażowanie w rozwój placówki oraz troskę o uczniów i pracowników. Wspominają ją jako wybitnego pedagoga, liderkę i osobę, która przez lata z pasją budowała społeczność „Norwida”.
Ceremonia pogrzebowa Jadwigi Dąbrowskiej odbędzie się 29 czerwca o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Jagiellońskiej w Cieplicach.
Rodzinie i bliskim zmarłej składane są wyrazy współczucia.
# Nie żyje Jadwiga Dąbrowska, wieloletnia dyrektor II LO w Jeleniej Górze
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze