Reklama

Z imprezy wyszedł z pralką. 33-latek zatrzymany przez jeleniogórskich policjantów

24/06/2026 11:11

Był na spotkaniu towarzyskim w wynajętym apartamencie w Jeleniej Górze. Z imprezy wyniósł pralkę. Został już zatrzymany, a skradziony sprzęt niedługo wróci do właściciela.

Do zdarzenia doszło pod koniec kwietnia tego roku. Jak ustalili funkcjonariusze, 33-latek uczestniczył w spotkaniu organizowanym w wynajmowanym apartamencie. W trakcie pobytu w lokalu postanowił przywłaszczyć znajdującą się tam pralkę.

Realizacja planu okazała się zaskakująco prosta. W wyniesieniu urządzenia z budynku miał pomóc mu znajomy, który zniósł sprzęt z apartamentu. Następnie pralka została przewieziona do miejsca zamieszkania podejrzanego.

Po odkryciu kradzieży właściciel apartamentu powiadomił policję. Sprawą zajęli się kryminalni z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze. Przeprowadzone czynności doprowadziły do ustalenia tożsamości podejrzanego i jego zatrzymania.

Reklama

Podczas przeszukania mieszkania 33-latka funkcjonariusze odnaleźli skradzioną pralkę. Sprzęt został zabezpieczony i wkrótce zostanie zwrócony właścicielowi.

Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za kradzież. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

# Z imprezy wyszedł z pralką. 33-latek zatrzymany przez jeleniogórskich policjantów

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości