To będzie turystyczna wizytówka nie tylko Podgórzyna, ale i całego regionu. Ten mural będzie prawdziwym hitem, miejscem na obowiązkowe zdjęcie pamiątkowe z pobytu w Karkonoszach! W tym tygodniu możecie przyjechać, by obejrzeć proces powstawania dzieła.
W Podgórzynie przy ulicy Żołnierskiej 89 od kilku miesięcy funkcjonuje Pit Stop Rowerowy, czyli miejsce przyjazne rowerzystom i turystom. Znajduje się tutaj profesjonalna stacja do serwisowania rowerów, komfortowe ławki do swobodnego odpoczynku na trasie, sklep firmowy Karkonosze GO z ubraniami i akcesoriami sygnowanymi lokalną marką turystyczną, a już za kilka dni również wielki mural, który wykonywany jest przez artystkę z Jeleniej Góry - Annę Kaczorowską "Artystyczne Malowanie".
Pit Stop Rowerowy i Sklep Firmowy Karkonosze GO w Podgórzynie coraz częściej odwiedzają turyści, którzy zauroczyli się naszym regionem. Już za kilka dni będą mogli również zrobić pamiątkowe zdjęcie przy muralu powstającym na ścianie o powierzchni ponad 20 metrów kwadratowych.
Mural będzie dobrze widoczny z ulicy, na pewno go nie przegapicie. Jadąc od strony Przesieki, w kierunku centrum Podgórzyna będzie po lewej stronie, na pewno zobaczycie go z drogi. Z kolei jadąc w kierunku Przesieki warto zwolnić tuż za mostem i zerknąć w prawą stronę.
Tylko w tym tygodniu każdy kto chciałby zobaczyć jak powstaje to dzieło, może odwiedzić Pit Stop Rowerowy przy ulicy Żołnierskiej 89 w Podgórzynie i obserwować Annę Kaczorowską, jak tworzy dzieło, które już wkrótce będzie hitem naszego regionu!
Wpadnijcie, na miejscu czekać będzie na Was darmowa kawka i woda mineralna. Jeśli nie możecie przyjechać i na własne oczy obserwować jak powstaje najpiękniejszy mural w Karkonoszach, możecie obserwować profil Karkonosze GO Sklep Firmowy i Pit Stop Rowerowy na Facebooku. Tam dodawane są relacje prezentujące poszczególne etapy tworzenia tego dzieła.
# W Podgórzynie powstaje najpięknieszy mural w Karkonoszach
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Brawo!!!
Świetny mural zwłaszcza, że na Śnieżkę rowerem nie można :P
Brawo!!!
Świetny mural zwłaszcza, że na Śnieżkę rowerem nie można :P