Reklama

Pił, bo miał urodziny. Senior w trzy dni dwa razy zatrzymany za jazdę pod wpływem

24/06/2026 13:35

Ten rezolutny staruszek drugi raz w ciągu trzech dni został zatrzymany za jazdę po pijaku. Dlaczego pił? Bo miał urodziny. Dlaczego wsiadł za kierownicę? Tego nie wiemy…

Policjanci jeleniogórskiej drogówki po raz drugi w ciągu trzech dni zatrzymali 73-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu i mimo sądowego zakazu kierowania pojazdami.

Do pierwszej kontroli doszło 21 czerwca w Szklarskiej Porębie. Kierujący Suzuki mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze ustalili również, że obowiązuje go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Mimo wcześniejszego zatrzymania, 24 czerwca około godz. 9.00 policjanci ponownie zauważyli 73-latka za kierownicą - tym razem peugeota. Kontrola wykazała identyczny wynik badania trzeźwości: 1,2 promila alkoholu. Mężczyzna nadal łamał także sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Reklama

Na pytanie funkcjonariuszy dlaczego pił alkohol i wsiadł za kierownicę, odpowiedział prosto i zwięźle - „piłem, bo mam dzisiaj urodziny.”

Zapytany przez funkcjonariuszy o powód spożywania alkoholu odpowiedział, że „pił, bo ma dzisiaj urodziny”. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

# Pił, bo miał urodziny. Senior w trzy dni dwa razy zatrzymany za jazdę pod wpływem

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości