Reklama

47-latek zatrzymany za kradzież torebki na placu zabaw w Szklarskiej Porębie

Ten mężczyzna wykorzystał chwilę nieuwagi kobiety, która była na placu zabaw i ukradł jej torebkę. Może spędzić do 5 lat w więzieniu.

Policjanci ze Szklarskiej Poręby zatrzymali 47-letniego mieszkańca województwa kujawsko-pomorskiego podejrzanego o kradzież torebki pozostawionej bez opieki na jednym z placów zabaw. Do zdarzenia doszło 21 czerwca, a wartość skradzionego mienia oszacowano na około 1000 złotych.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna wykorzystał chwilę nieuwagi właścicielki torebki i ukradł z niej telefon komórkowy oraz gotówkę. Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci przeanalizowali zapis monitoringu i szybko wytypowali podejrzanego.

Reklama

W toku prowadzonych czynności okazało się, że sprawca wyrzucił torebkę, natomiast skradziony telefon sprzedał w jednym z jeleniogórskich lombardów. Urządzenie zostało odzyskane i zabezpieczone przez policję.

47-latek usłyszał zarzut kradzieży. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

# 47-latek zatrzymany za kradzież torebki na placu zabaw w Szklarskiej Porębie

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości