Ten mężczyzna wykorzystał chwilę nieuwagi kobiety, która była na placu zabaw i ukradł jej torebkę. Może spędzić do 5 lat w więzieniu.
Policjanci ze Szklarskiej Poręby zatrzymali 47-letniego mieszkańca województwa kujawsko-pomorskiego podejrzanego o kradzież torebki pozostawionej bez opieki na jednym z placów zabaw. Do zdarzenia doszło 21 czerwca, a wartość skradzionego mienia oszacowano na około 1000 złotych.
Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna wykorzystał chwilę nieuwagi właścicielki torebki i ukradł z niej telefon komórkowy oraz gotówkę. Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci przeanalizowali zapis monitoringu i szybko wytypowali podejrzanego.
W toku prowadzonych czynności okazało się, że sprawca wyrzucił torebkę, natomiast skradziony telefon sprzedał w jednym z jeleniogórskich lombardów. Urządzenie zostało odzyskane i zabezpieczone przez policję.
47-latek usłyszał zarzut kradzieży. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
# 47-latek zatrzymany za kradzież torebki na placu zabaw w Szklarskiej Porębie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze