Reklama

Kolejna droga powiatowa zostanie wyremontowana

16/12/2023 16:49

Dzięki wspólnej inicjatywie Powiatu Karkonoskiego i Nadleśnictwa Śnieżka kolejna droga powiatowa zostanie przebudowana.

Mowa o drodze powiatowej nr 2755D w Miłkowie. W ubiegły czwartek w Starostwie Powiatowym w Jeleniej Górze podpisano umowę dotyczącą wspólnego przedsięwzięcia Powiatu Karkonoskiego i Nadleśnictwa Śnieżka. W imieniu Powiatu Karkonoskiego umowę podpisali Krzysztof Wiśniewski – Starosta Karkonoski, Mirosław Górecki - Wicestarosta Karkonoski, a ze strony Nadleśnictwa "Śnieżka" Łukasz Szewczyk – Nadleśniczy Nadleśnictwa "Śnieżka".

Inwestycja otrzymała dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład Programu Inwestycji Strategicznych w kwocie 4 750 000,00 zł,  wkład własny Powiatu Karkonoskiego to 293 249,44 zł oraz dofinansowanie w z Lasów Państwowych w wysokości 97 000,00 zł.

Reklama

# Kolejna droga powiatowa zostanie wyremontowana

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Zakonnica - niezalogowany 2023-12-16 19:21:54

    Jak się nie mylę to ta druga właśnie została wyremontowana???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Danusia ze skarbowki - niezalogowany 2023-12-16 23:06:21

    bueahahaha KROLIK i KUZYNI krolika zadwololeni , kasa w kielnie splynie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Danusia skarbowka - niezalogowany 2023-12-16 23:10:54

    zaraz zaraz , czy to jest Starosta Karkonoski, Mirosław Górecki czy Starosta KarkonoWski bo kurVa nie rozumiem ostatnio POLAKOW ??? Polacy to taki narod , co zawsze przegrywa ,historia nie klamie chyba ze jest pisana przez 24Jgora.pl , albo PiS po co byc Polakiem Polka ??? Zawsze sie osmieszacie i jestescie wiocha poza tym kraj 3 swiata !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości