Dzięki wspólnej inicjatywie Powiatu Karkonoskiego i Nadleśnictwa Śnieżka kolejna droga powiatowa zostanie przebudowana.
Mowa o drodze powiatowej nr 2755D w Miłkowie. W ubiegły czwartek w Starostwie Powiatowym w Jeleniej Górze podpisano umowę dotyczącą wspólnego przedsięwzięcia Powiatu Karkonoskiego i Nadleśnictwa Śnieżka. W imieniu Powiatu Karkonoskiego umowę podpisali Krzysztof Wiśniewski – Starosta Karkonoski, Mirosław Górecki - Wicestarosta Karkonoski, a ze strony Nadleśnictwa "Śnieżka" Łukasz Szewczyk – Nadleśniczy Nadleśnictwa "Śnieżka".
Inwestycja otrzymała dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład Programu Inwestycji Strategicznych w kwocie 4 750 000,00 zł, wkład własny Powiatu Karkonoskiego to 293 249,44 zł oraz dofinansowanie w z Lasów Państwowych w wysokości 97 000,00 zł.
# Kolejna droga powiatowa zostanie wyremontowana
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jak się nie mylę to ta druga właśnie została wyremontowana???
bueahahaha KROLIK i KUZYNI krolika zadwololeni , kasa w kielnie splynie
zaraz zaraz , czy to jest Starosta Karkonoski, Mirosław Górecki czy Starosta KarkonoWski bo kurVa nie rozumiem ostatnio POLAKOW ??? Polacy to taki narod , co zawsze przegrywa ,historia nie klamie chyba ze jest pisana przez 24Jgora.pl , albo PiS po co byc Polakiem Polka ??? Zawsze sie osmieszacie i jestescie wiocha poza tym kraj 3 swiata !
Trochę te proporcje są słabe, powiat żeby takie grosze wpłacał. lasy mogą ale nie muszą. Żebraniny ciąg dalszy.
Jak się nie mylę to ta druga właśnie została wyremontowana???
bueahahaha KROLIK i KUZYNI krolika zadwololeni , kasa w kielnie splynie
zaraz zaraz , czy to jest Starosta Karkonoski, Mirosław Górecki czy Starosta KarkonoWski bo kurVa nie rozumiem ostatnio POLAKOW ??? Polacy to taki narod , co zawsze przegrywa ,historia nie klamie chyba ze jest pisana przez 24Jgora.pl , albo PiS po co byc Polakiem Polka ??? Zawsze sie osmieszacie i jestescie wiocha poza tym kraj 3 swiata !