Reklama

Ruszają prace przy rozbiórce wiaduktu w Piechowicach

16/09/2019 09:00

W poniedziałek (16 września) rozpoczną się prace rozbiórkowe wiaduktu znajdującego się pomiędzy ulicami Piastowską i 1-go Maja. W jego miejsce w perspektywie kilkuletniej ma powstać nowy. Drugi z wiaduktów ma zostać odremontowany i przystosowany do ruchu rowerowo-pieszego. Więcej na ten temat w rozmowie z burmistrzem Piechowic Jackiem Kubielskim.

# Ruszają prace przy rozbiórce wiaduktu w Piechowicach

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-09-16 10:22:12

    Czas pozostały do LIKWIDACJI bezpiecznej komunikacji miejskiej MZK w Piechowicach : sekundy - 1 296 000 minuty - 21 600 godziny - 360 dni - 15 tygodnie - 2

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-09-16 10:24:12

    Gorzyniec wykluczony z komunikacji PKP. Komunikacja zastępcza PKP nie zawita do Gorzyńca.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-09-16 10:50:32

    Przecież zawsze jak jest komunikacja zastępcza, to z pominięciem Górzyńca. Tak jest od lat, więc to żadna sensacja..

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości