Przy samej giełdzie doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Na miejscu działali strażacy, policjanci i ratownicy medyczni.
Z ogromnymi utrudnieniami w ruchu musieli zmierzyć się kierowcy korzystający z ulicy Lubańskiej. Ta droga zazwyczaj w niedziele jest zakorkowana, bowiem znajduje się przy niej popularna cieplicka giełda. Dziś na domiar złego nieopodal głównego wjazdu na teren targowiska doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. To prawdopodobnie było klasyczne najechanie na tył spowodowane niezachowaniem odpowiedniej odległości przed pojazdem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi zaczął hamować, a jadący za nim kierowca Skody na niemieckich numerach rejestracyjnych uderzył w jego tył. Samochodem stojącym na końcu łańcucha zderzeniowego była Skoda zarejestrowana na terenie powiatu karkonoskiego.
Ruch odbywał się wahadłowo i był prowadzony przez strażaków. Czynności policji będą polegały na wyjaśnieniu okoliczności i przyczyny zdarzenia. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności.

# Utrudnienia w ruchu na ulicy Lubańskiej po zderzeniu trzech pojazdów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
bueahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahah
Redaktor jest chyba Idiotą a te auto z tyłu skoda Romster to dla zabawy sobie tam stoi. To auto na polskich tablicach wjechało w kombi. Proszę o sprostowanie artykułu
czego wymagasz od autora , ktory sie nawet o mature nie otarl i jest betonowym zwlennikiem pisu
Prosta ulica, wystarczy rzucac okiem przed siebie. Ale nie. To też przekracza możliwości umysłowe fumranów z Jeleniej Góry czyli klasyka gatunku. Na co się zagapił? Na panienkę, na phona czy zapomniał rozumu zabrać z domu?
widzialem juz te skode na blachach gerlickich, gosc jedzi jak typowy polak
Skoda roomster uderzyła jako pierwsza a później poszła kolejka do przodu artykòł lekko mija się z tym co było w rzeczywistości...
bueahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahah
Redaktor jest chyba Idiotą a te auto z tyłu skoda Romster to dla zabawy sobie tam stoi. To auto na polskich tablicach wjechało w kombi. Proszę o sprostowanie artykułu
czego wymagasz od autora , ktory sie nawet o mature nie otarl i jest betonowym zwlennikiem pisu