Około godziny 16. doszło do pożaru budynku przy ulicy Kryształowej w Piechowicach. Straty są ogromne.
Doszczętnie spłonął dach i górna kondygnacja budynku. Konieczna była ewakuacja wszystkich lokatorów. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Jednak straty materialne są ogromne. Nie wiadomo czy będzie się nadawał jeszcze do zamieszkania.
Trwa też ustalanie przyczyn pożaru. Bezpośrednio przed pojawieniem się ognia na dachu prowadzone były prace naprawcze Na razie nie ma jeszcze oficjalnych informacji czy służby łączą wybuch pożaru z ich prowadzeniem.
Na miejscu byli też przedstawiciele zarządzania kryzysowego aby ocenić sytuację i zapewnić pomoc miezkańcom budynku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A na stronie głównej Piechowic dalej najnowszą informacją jest prośba o ??? głosowanie na zespół Szklarki w Jesiennej Liście Przebojów Radia Wrocław. Do d.. z takim urzędem.
Ludzie trzeba sie zjednoczyc i pomoc ofiarom pozaru. W nas sila!
a to już wiadomo jaka była przyczyna? bo w radio był komunikat, że na razie nieznana
Tylko głupcy używają palnika na palnej konstrukcji dachu.
Historycznie patrzac splonol budynek w ktorym produkowano likiry ksiazence to kawalek historii pod nazwa Princ Liker.Pogorzelcom wspolczuje i postaram sie jakos pomoc.
Powiem tak przestańcie pisać głupoty bo jesteście porąbani i głupi ludzie tam stracili wszystko cały majątek i nic nie mają ani ciuchów ani nic a wy z takimi głupimi komentarzami to najlepiej nie puszczę wogule
Wszystkich, którzy oferują pomoc dla poszkodowanych zapraszam do kontaktu z MOPS tel do UM 75 75489224. Potrzeba przede wszystkim środków finansowych
Dla Damiana już zbierają w klasie pieniążki na pomoc.
Pożar zaczął się właśnie tam gdzie kładli papę termozgrzewalną na tyłach budynku. Nie chciałbym być na miejscu tych pracowników. Koszmar
Co potrzebujecie moge się podzielić?
Wszyscy żyjemy i musimy dać dalej radę a Karma wraca pamiętaj i tym :)
Jestes idiota
Oby tobie sie nie przytrafila taka tragedia. Nie wiesz co za koszmar Ci ludzie musza przezywac
Życzę wszystkim ciepła w domowym ognisku
Straszna tragedia, brak słów.
Piękny budynek. Przetrwał zawieruchę wojenną ,zniszczyli ludzie niby światli. Może robotnicy palacze papierosów albo iskry z flexa.
Tragedia szkoda wszystkich lokatorów
Bozenko brak słów.Jestem z Toba
A na stronie głównej Piechowic dalej najnowszą informacją jest prośba o ??? głosowanie na zespół Szklarki w Jesiennej Liście Przebojów Radia Wrocław. Do d.. z takim urzędem.
Ludzie trzeba sie zjednoczyc i pomoc ofiarom pozaru. W nas sila!
a to już wiadomo jaka była przyczyna? bo w radio był komunikat, że na razie nieznana