Dziś tuż po godzinie 5 rano przy ul. Demokratów w Szklarskiej Porębie doszło do pożaru samochodu osobowego. Ogień objął zaparkowanego Opla. Na miejsce zadysponowano strażaków z OSP Szklarska Poręba.
Po przyjeździe strażaków pożar był już rozwinięty. Działania ratowników skupiły się na szybkim opanowaniu ognia i zabezpieczeniu okolicy, ponieważ samochód znajdował się w pobliżu zabudowy oraz drzewostanu. Strażacy ugasili pożar i zabezpieczyli miejsce zdarzenia.
W wyniku pożaru samochód został poważnie zniszczony. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną pojawienia się ognia. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane.
W Szklarskiej Porębie spłonął zaparkowany samochód
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Nastoletnia spalinówka, ale elektro-hejterzy takich przypadków nigdy nie widzą.
I taka nastoletnia spalinówka jest łatwiejsza do gaszenia. Elektryki może i są przyszłością motoryzacji, ale niech najpierw je udoskonalą, postawią ładowarki do nich na każdej stacji paliw i niech będą zarówno tańsze w utrzymaniu jak i kupnie.
Nastoletnia spalinówka, ale elektro-hejterzy takich przypadków nigdy nie widzą.
I taka nastoletnia spalinówka jest łatwiejsza do gaszenia. Elektryki może i są przyszłością motoryzacji, ale niech najpierw je udoskonalą, postawią ładowarki do nich na każdej stacji paliw i niech będą zarówno tańsze w utrzymaniu jak i kupnie.