W Cieplicach spłonął budynek. Zobacz film z akcji gaśniczej.
Dziś (12.12) kilka minut po godzinie 20 strażacy z Jeleniej Góry otrzymali dyspozycję do pożaru budynku w Cieplicach. Po ich przybyciu nieruchomość była już niemal całkowicie zajęta ogniem. Dodatkowym utrudnieniem dla ratowników był dojazd do miejsca, z którego mogli oni rozpocząć akcję gaśniczą. Musieli przemieścić się wąską uliczką, wzdłuż której zaparkowane były samochody.
Prawdopodobnie był to pustostan, zlokalizowany w nazywanym potocznie przez mieszkańców "dołku" nieopodal Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych. W tym budynku czasami noce spędzały osoby bezdomne. W tej chwili nie wiemy jeszcze czy w trakcie pożaru ktoś znajdował się w środku. Akcja gaśnicza wciąż trwa. Na miejscu działają strażacy zarówno z Państwowej Straży Pożarnej jak i druhny i druhowie z jeleniogórskich jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej.
Prowadziliśmy dla Państwa transmisję na żywo. Jej zapis poniżej:
# Potężny pożar w Cieplicach
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Tam spali bezdomni przy świecach mam nadzieję że nikt nie ucierpiał
Niby pustostan a jak wejdziemy na google maps z 2012 r. na tą uliczkę to mieszkańcy przy tym budynku jakieś kury, inwentarz był hodowany i w budynku trzymany. Mam nadzieję że kury przeżyły?
Prawdopodobnie był to pustostan -- genialne, merytorycznie jak w TVP.
Prawdopodobnie był to pożar...
Nie zapomnijcie zrobic Qrva zbiorki pieniedzy !!!
Na psychiatrę dla ciebie nie zapomnimy.
Dla kogo???
Taa, chyba na Rydzyka ;)
to taka tradycja , narodzila sie nowa tradycja jak pozar to zbiorka pieniedzy
Tam spali bezdomni przy świecach mam nadzieję że nikt nie ucierpiał
Niby pustostan a jak wejdziemy na google maps z 2012 r. na tą uliczkę to mieszkańcy przy tym budynku jakieś kury, inwentarz był hodowany i w budynku trzymany. Mam nadzieję że kury przeżyły?
Prawdopodobnie był to pustostan -- genialne, merytorycznie jak w TVP.