Reklama

MZK Jelenia Góra - Wpłynęło zgłoszenie o podłożeniu bomby w autobusie

18/11/2020 07:27

Dzisiaj 18 listopada 2020 wpłynęło zgłoszenie do MZK Jelenia Góra o podłożeniu bomby w jednym z autobusów.

Zgłoszenie o podłożonym ładunku wybuchowym w autobusie MZK Jelenia Góra wpłynęło dzisiaj rano na skrzynkę pocztową siedziby firmy przy ulicy Wolności. Natychmiast poinformowano o tym incydencie jeleniogórskie służby, Na miejscu pojawił się patrol policji ora straż pożarna. 

Wszyscy kierowcy pracujący w Miejskim Zakładzie Komunikacyjnym zostali natychmiast poinformowani  o tym, że wpłynęło zgłoszenie o podłożeniu bomby. Nie wiadomo jednak, w którym autobusie miałby taki ładunek się znajdować. Nie zarządzono ewakuacji, wszystkie autobusy kursują póki co zgodnie z planem.

Reklama

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie fałszywe alarmy o podkładaniu ładunków wybuchowych pojawiały się w całej Polsce w wielu różnych miejscach.

MZK Jelenia Góra - Wpłynęło zgłoszenie o podłożeniu bomby w autobusie

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Pasażerka - niezalogowany 2020-11-18 08:31:08

    Jak to : NIE ZARZĄDZONO EWAKUACJI??? NARAŻACIE KIEROWCÓW I PASAŻERÓW NA NIEBEZPIECZEŃSTWO??? Nawet jeśli to fałszywy alarm, czy zdajecie sobie sprawę z tego JAKI TO STRES dla kierowcy???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • 989 - niezalogowany 2020-11-18 09:42:21

    Naprawdę?!

    • Zgłoś wpis
  • Kierowca - niezalogowany 2020-11-18 12:15:54

    Nie mart się w czasie jazdy widzimy kto wsiada i wysiada.Pasażerowie sami zwracają uwagę na zostawiane przez roztargnionych.Nie mam żadnego stresu podczas jazdy.Chyba jesteś życiową panikarą.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości