Dzisiaj 18 listopada 2020 wpłynęło zgłoszenie do MZK Jelenia Góra o podłożeniu bomby w jednym z autobusów.
Zgłoszenie o podłożonym ładunku wybuchowym w autobusie MZK Jelenia Góra wpłynęło dzisiaj rano na skrzynkę pocztową siedziby firmy przy ulicy Wolności. Natychmiast poinformowano o tym incydencie jeleniogórskie służby, Na miejscu pojawił się patrol policji ora straż pożarna.
Wszyscy kierowcy pracujący w Miejskim Zakładzie Komunikacyjnym zostali natychmiast poinformowani o tym, że wpłynęło zgłoszenie o podłożeniu bomby. Nie wiadomo jednak, w którym autobusie miałby taki ładunek się znajdować. Nie zarządzono ewakuacji, wszystkie autobusy kursują póki co zgodnie z planem.
Przypomnijmy, że w ostatnim czasie fałszywe alarmy o podkładaniu ładunków wybuchowych pojawiały się w całej Polsce w wielu różnych miejscach.
MZK Jelenia Góra - Wpłynęło zgłoszenie o podłożeniu bomby w autobusie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jak to : NIE ZARZĄDZONO EWAKUACJI??? NARAŻACIE KIEROWCÓW I PASAŻERÓW NA NIEBEZPIECZEŃSTWO??? Nawet jeśli to fałszywy alarm, czy zdajecie sobie sprawę z tego JAKI TO STRES dla kierowcy???
Naprawdę?!
Nie mart się w czasie jazdy widzimy kto wsiada i wysiada.Pasażerowie sami zwracają uwagę na zostawiane przez roztargnionych.Nie mam żadnego stresu podczas jazdy.Chyba jesteś życiową panikarą.
To pewnie troll lwówecki.
A dlaczego przystanek urząd miasta jest nieoświetlony jeżdżę rano o 5 ciemno jak w d...e u murzyna remont remontem zlikwidowano latarnie jak długo będzie to trwalo
Przecież trwa przebudowa ulicy, jak zrobią to będzie.
Ej! Panie kierowco! To ja się o Was troszczę ,a Pan mi tu od panikar! ? :-) Jestem chyba jedną z nielicznych osób , które zanim Was odgrodzili, mówiła: Dziękuję, wysiadając z autobusu... A potem narzekacie, że samych chamskich pasażerów macie... Nieeeładnie! ;-)
Jak to : NIE ZARZĄDZONO EWAKUACJI??? NARAŻACIE KIEROWCÓW I PASAŻERÓW NA NIEBEZPIECZEŃSTWO??? Nawet jeśli to fałszywy alarm, czy zdajecie sobie sprawę z tego JAKI TO STRES dla kierowcy???
Naprawdę?!
Nie mart się w czasie jazdy widzimy kto wsiada i wysiada.Pasażerowie sami zwracają uwagę na zostawiane przez roztargnionych.Nie mam żadnego stresu podczas jazdy.Chyba jesteś życiową panikarą.