Do zdarzenia doszło dziś około godziny 6:20. Nie żyje 46-letnia kobieta, która jechała Citroenem. Wpadła w poślizg i doprowadziła do wypadku.
Dziś (15.12) około godziny 6:20 na obwodnicy Maciejowej doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym brały udział łącznie trzy samochody osobowe. Z ustaleń jeleniogórskich policjantów pracujących na miejscu wynika, że 46-letnia kierująca samochodem osobowym marki Citroen nie opanowała swojego pojazdu i na łuku drogi straciła panowanie. Wpadła w poślizg i uderzyła w jadący z naprzeciwka (w stronę Jeleniej Góry) samochód osobowy marki Toyota, za którego kierownicą siedział 60-letni mężczyzna. Citroen po zderzeniu wypadł z drogi i wylądował w rowie. Za Toyotą jechało Audi. Kierowca czerwonego A3 nie wyhamował i uderzył w samochód przed nim.
Po wypadku kobieta była zakleszczona w roztrzaskanym samochodzie. Natychmiast po dotarciu na miejsce służby przystąpiły do akcji ratunkowej, w której podjęto reanimację kobiety.
Po wydostaniu poszkodowanej z wraku pojazdu przewieziono ją do szpitala. Niestety pomimo starań lekarzy, życia kobiety nie udało się uratować. To wielka tragedia. Rodzinie i bliskim zmarłej składamy szczere kondolencje i wyrazy współczucia.
# Śmiertelny wypadek na obwodnicy Maciejowej. Nie żyje 46-letnia kobieta
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Też jechałam do pracy…na drodze szklanka… gdzie drogowcy !!!! Żadnej piaskarki !!!… ponoszą odpowiedzialność za stan dróg …a na tej drodze zawsze jest duży ruch…
To szybciej mogła tym pierdkiem jechać
Jechalem do pracy tą drogą o 5:40, jedno wielkie lodowisko na obwodnicy Maciejowej. Auto przy lekkim dodaniu gazu na 5 biegu traciło trakcję. Współczucia dla rodziny i kondolencję.
Jechałem minutę po tym wypadku z pracy w stronę Jelenie i wcale nie musiała jechać szybko było strasznie ślisko a drogowcy wszystko mieli w głębokim poważaniu i proszę nie bezcześcić dobrego imienia zmarłej jest to ogromna tragedia za którą największym winnym jest prezes MPGK wraz z całym zarządem
jak jest ślisko to się jedzie powoli a tu jakiś gieroj wyżej pisze że na piątym biegu mu zrywało przyczepność...
Drogowcy śpią na połowie dróg była szklanka jest do tej pory
Przed każdym pojazdem , powinna jechać piaskarka. Wina Tuska !
I co na to teraz władze miasta które są odpowiedzialne za stan dróg . Może wreszcie wezmą się do roboty bo dzisiaj na drogach to dramat był a piaskarek jakiś widać nie było.
Po co tak szybko jeździć.. dokąd wam się tak ciągle spieszy..
Straszna tragedia, współczuję rodzinie.
Wyrazy współczucia dla rodziny. Strasznie ślisko było, dlaczego w takiej sytuacji nie było posypane. Nie doszło by do wypadku gdyby na czas o to zadbali. Służby powinny odpowiedzieć za śmierć tej kobiety. Biorą pieniądze i niestety nie dbają o bezpieczeństwo kierowców.
Się Ania w czape puknij. Babsko zasuwało i takie są tego skutki. Jakby jechała wolno skoro warunki nie pozwalały na szybszą jazdę nie skończyło by się to aż takim rozpierd*lem
Kto szybko jeździ, tego wolno niosą...
W tym mieście są piaskarki widmo urzędnicy o nich mówią a nikt ich nie widzi
Ktoś wie jak ta Pani miała na imię i gdzie pracowała ????
Nie interesuj się a jak chcesz to możesz mi zrobić loda w sosie czosnkowym
Pracowała w Motherson, nie jechała szybko, po prostu było tak ślisko. Włodarze miasta do prokuratury! Kondolencje dla rodziny i bliskich.
Na imię miała Małgorzata ????? Do Izabela
I to największy problem w tym artykule ,brawo.......panie idealny.
Też jechałam do pracy…na drodze szklanka… gdzie drogowcy !!!! Żadnej piaskarki !!!… ponoszą odpowiedzialność za stan dróg …a na tej drodze zawsze jest duży ruch…
To szybciej mogła tym pierdkiem jechać
Jechalem do pracy tą drogą o 5:40, jedno wielkie lodowisko na obwodnicy Maciejowej. Auto przy lekkim dodaniu gazu na 5 biegu traciło trakcję. Współczucia dla rodziny i kondolencję.