Przedstawiciele Nowej Nadziei Sławomira Mentzena wręczyli rózgę radnym za podwyższenie podatków.
Kilka tygodni temu informowaliśmy Państwa, że Rada Miasta Jeleniej Góry podjęła uchwałę, na mocy której wzrosły podatki od nieruchomości oraz gruntów dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Wzrost o najwyższe z możliwych 15% spowodował, że wielu przedsiębiorców nosi się z zamiarem zamknięcia działalności.
Więcej informacji o podwyżkach w artykule poniżej:
Dziś na Placu Ratuszowym młodzi przedstawiciele Nowej Nadziei Sławomira Mentzena mówili o podwyżkach, którymi miasto przed świętami obdarowało przedsiębiorców z Jeleniej Góry. Wręczyli oni również tradycyjną rózgę dla prezydenta oraz radnych.
Więcej w relacji na żywo, którą prowadziliśmy dla Państwa z Placu Ratuszowego.
# Młodzi z Nowej Nadziei o podwyżkach podatków w Jeleniej Górze
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Tylko uważajcie na gaśnice bo pschychole z konfederacji nie potrafią ich obsługiwać HaHaHa
Preludium przed tym co nastanie w całej Polsce, no ale sami tego chcieliście. Teraz wam rudy agent pokaże hahaha
Weź koło i J ebnij się w czoło
do gazu cie pisowcu smierdzący gównem
Tej tempej masie plują w tważ a oni twierdzą, że decz pada. Dla tego daj spokuj. Ważne, że krzywdy będą naprawione.
W Zorce są przyjęcia
Nie podatek jest najgorszy dla mikroprzedsiębiorstw a ZUS. Jego podwyższenie jeszcze przez rząd dwutygodniowy jakoś nie zostało przez tych młodych mentzenowców nagłośnione. Podatek jest roczny i był w okolicach 21 czy 22 zł od metra powierzchni lokalu teraz to .oże ok 25zł. To mając lokal do działalności w JG o pow. 100 m kw. rocznie wyjdzie podatku ok. 2500 zł. Czyli miesięcznie nieco ponad 200 dla miasta i to ma być powód do zwinięcia interesu? Zusu miesięcznie teraz tyle coś będzie.... Ale tu chyba chodzi o jakikolwiek rozgłos w JG bo idą wybory do samorządu i trzeba zaistnieć lokalnie to może uda się załapać na radnego? Ja mam propozycję dla tych państwa - ogłoście że wszystkie diety oddacie na pomoc potrzebującym to zagłosuję na Was i wielu innych też, wtedy zdobycie mandatu radnego będzie formalnością. Powodzenia.
Tej partii warchołów i zakompleksionych samców nie wolno dawać miejsca na wypowiedzi w mediach.
Tą rózgą to najpierw powinni wybatożyć swojego kolesia Brauna.
Kinga, mentzen, braun dałn, terytorialsy - idealne dla cnotek takich jak ten w środku w płaszczyku, kandydat numer 60 na liście numer 200 , bez ambicji, bezrobotni nawołujący do haseł które nie mają żadnych znamion społeczeństwa..
Dokładnie w punkt ! Mały faszysta z hitlerjugen !
Panowie są chyba z partii Pis. Zaczyna się ferment . Podwyżki wody i ścieków miały nastąpić już ponad cztery lata temu . W końcu przyszedł na czas i jest to normalne. Jeśli chcecie Panowie mieć pełną kontrolę nad wydatkami publicznymi to, proponuję stanąć do najbliższych wyborów samorządowych . Zasiadając w Radzie Miasta Jelenia Góra będziecie mieli pełny wgląd w budżet i jego wydatki.
Chłopcze weź sie za normalna pracę i poznaj życie jakie jest ciężkie a nie od razu bierzesz się za głupoty i nierobstwo
Jak od Menzela to miłośnicy piwa i zadym z gaśnicami. Ja nie wiem co ten w środku robi ale lepiej niech się zacznie uczyć. Widać że nie był orłem skoro nie wie że państwo i miasto utrzymuje się z podatków. Gdzie byli jak dwutygodniowy rząd podnosił ZUS? Jak dla mnie to wszyscy którzy są powiązani z Konfederacją to faszyści.
mlodzi faszysci z konfy, tfu
Prawidłowo jestem za i tak wszystko jest coraz droższe i życie coraz droższe a oni wbijają nam gwóźdź do trumny
Gdybyś jeszcze się nauczył w podstawówce pisać po polsku, to może byś nawet został portierem nocnym?
Tylko uważajcie na gaśnice bo pschychole z konfederacji nie potrafią ich obsługiwać HaHaHa
Preludium przed tym co nastanie w całej Polsce, no ale sami tego chcieliście. Teraz wam rudy agent pokaże hahaha
Weź koło i J ebnij się w czoło