Kierująca na ulicy Waryńskiego w Kowarach wypadła z drogi i uderzyła w budynek.
Kierująca samochodem osobowym marki Volvo na szwedzkich numerach rejestracyjnych jadąc ulicą Waryńskiego w Kowarach w pewnym momencie straciła kontrolę nad pojazdem, wypadła z drogi i uderzyła w budynek. Na miejsce przyjechali policjanci i przeprowadzili czynności wyjaśniające, po których ukarali kobietę mandatem karnym. Zdarzenie miało miejsce wczoraj (10.11) około godziny 20:30 w Kowarach. Nikt nie został ranny, więc sprawę zakwalifikowano jako kolizja.

# Kowary : Samochodem w budynek przy ulicy Waryńskiego
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Dobrze że to Volvo - jednak bezpieczny samochód.
Do dziennikarza, który pisał ten artykuł. Skąd pewność, że to prowadziła kobieta. Z moich informacji prowadził pijany 30 paro latek. Pozdrawiam
Dobrze piszesz.to nie ona prowadziła .po rejestracji wiadomo kto prowadził i kto się wyczołgał z auta. tylko to wszystko grubymi nićmi szyte.w końcu ma się znajomych na stolkach
To źle masz info
Oj ludzie, po co takie ploty roznosić… zajmijcie się swoim życiem . Złe warunki atmosferyczne robią swoje.
Jak to mój ojciec powiadał, kobiecie tu chu.ja do ręki a nie kierownice
kobieta nie prowadziła a auto nie uderzyło w budynek tylko w kamień w ziemi który wyleciał z ziemi po uderzeniu auta który jechał ponad 100km/h auto prowadził mężczyzna który uciekł po tym jak sie spostrzegł co sie stało widać jakich macie informatorów do dupy
Dobrze że to Volvo - jednak bezpieczny samochód.
Do dziennikarza, który pisał ten artykuł. Skąd pewność, że to prowadziła kobieta. Z moich informacji prowadził pijany 30 paro latek. Pozdrawiam
Dobrze piszesz.to nie ona prowadziła .po rejestracji wiadomo kto prowadził i kto się wyczołgał z auta. tylko to wszystko grubymi nićmi szyte.w końcu ma się znajomych na stolkach