Reklama

Kowary : Samochodem w budynek przy ulicy Waryńskiego

11/12/2023 08:42

Kierująca na ulicy Waryńskiego w Kowarach wypadła z drogi i uderzyła w budynek.

Kierująca samochodem osobowym marki Volvo na szwedzkich numerach rejestracyjnych jadąc ulicą Waryńskiego w Kowarach w pewnym momencie straciła kontrolę nad pojazdem, wypadła z drogi i uderzyła w budynek. Na miejsce przyjechali policjanci i przeprowadzili czynności wyjaśniające, po których ukarali kobietę mandatem karnym. Zdarzenie miało miejsce wczoraj (10.11) około godziny 20:30 w Kowarach. Nikt nie został ranny, więc sprawę zakwalifikowano jako kolizja.

# Kowary : Samochodem w budynek przy ulicy Waryńskiego

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    RuRak - niezalogowany 2023-12-11 11:22:00

    Dobrze że to Volvo - jednak bezpieczny samochód.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Informator - niezalogowany 2023-12-11 16:22:50

    Do dziennikarza, który pisał ten artykuł. Skąd pewność, że to prowadziła kobieta. Z moich informacji prowadził pijany 30 paro latek. Pozdrawiam

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Wlasnie - niezalogowany 2023-12-11 17:01:47

    Dobrze piszesz.to nie ona prowadziła .po rejestracji wiadomo kto prowadził i kto się wyczołgał z auta. tylko to wszystko grubymi nićmi szyte.w końcu ma się znajomych na stolkach

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości