Trzy samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Sygietyńskiego i Kiepury. To miejsce działa jak magnes na niebezpieczne zdarzenia.
Policjanci z Jeleniej Góry prowadzą czynności wyjaśniające przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś około godziny 14 na skrzyżowaniu ulic Sygietyńskiego i Kiepury. W tym miejscu często dochodzi do niebezpiecznych sytuacji, bowiem jest to centrum największego osiedla w stolicy Karkonoszy. Wystarczy tam chwila nieuwagi, aby doszło do zdarzenia. Z pewnością i tak było w przypadku dzisiejszej kolizji. Na szczęście nikt nie został ranny.

# Kolejne zderzenie na newralgicznym skrzyżowaniu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Tam przejścia dla pieszych powinny być jeszcze bliżej skrzyżowania wtedy będzie gicio.
to nie skrzyżowanie jest newralgiczne tylko umiejętności kierowców są newralgiczne
To też, ale dawno już miasto powinno zadbać o bezpieczeństwo w tym miejscu.
To jest zwykłe skrzyżowanie ,wystarczy zwolnić przed nim i popatrzeć na znaki,odświeżyć sobie naukę w głowie.Smiecha mam z tych ludzi bo doprowadzają do szkód i zdrowia ludzi.
Skoro nikt nie został ranny to po kiego grzyba wrak wraz z rozświetlonym radiowozem blokował przez tyle godzin skrzyżowanie, przy pełnym ruchu, kto jechał wie jaki tam był jakiś i dopiero zagrożenie. To pytanie do jeszcze p. Komendanta?
Dupek jesteś i tyle . Byłem w podobnej sytuacji, gościu wjechał mi do bagażnika. Jeszcze dobrze nie wysiadłem z auta żeby zobaczyć co się stało i zrobić zdjęcia, a już jakiś dupek kierowca nie wiedział nawet co sie stało ale juź wrzeszczał że blokuje drogę. Życzę żebyś sam się przekonał jak to jest kiedy jesteś w stresie a buce zwracają głupie uwagi. Życzę zdrowia, bo na rozum to chyba za późno.
polaczkow juz kazde skrzyzowanie przerasta...
Ciebie baranie też polaczek wykonał.
Jestem blondynką za kierownicą,codziennie dojeżdżam do pracy "pokonując" owe skrzyżowanie...widząc co tam się odpier...dochodzę do wniosku,że moĵ blond jest ciemny- a użytkowników drogi bardzo jasny.
Brawo ????????
Czy to znaczy że bliskość zusu szkodzi? Zaczarowali skrzyżowanie czy jednak takie matoły jeżdzą po JG? Na furmanki spadać!
dodam tylko od siebie 2x DLW
4 godziny po kolizji i skrzyżowanie było dalej blokowane
Generalnie przejeżdżam tam codziennie i nie widzę tego problemu jak potrafi się rozglądać to nie powinno dojść do kolizji tym bardziej iż duża część tych wypadków powodują ludzie z poza Jeleniej Góry
Tam przejścia dla pieszych powinny być jeszcze bliżej skrzyżowania wtedy będzie gicio.
to nie skrzyżowanie jest newralgiczne tylko umiejętności kierowców są newralgiczne
To też, ale dawno już miasto powinno zadbać o bezpieczeństwo w tym miejscu.