Reklama

Kolejne zderzenie na newralgicznym skrzyżowaniu

14/12/2023 16:27

Trzy samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Sygietyńskiego i Kiepury. To miejsce działa jak magnes na niebezpieczne zdarzenia.

Policjanci z Jeleniej Góry prowadzą czynności wyjaśniające przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś około godziny 14 na skrzyżowaniu ulic Sygietyńskiego i Kiepury. W tym miejscu często dochodzi do niebezpiecznych sytuacji, bowiem jest to centrum największego osiedla w stolicy Karkonoszy. Wystarczy tam chwila nieuwagi, aby doszło do zdarzenia. Z pewnością i tak było w przypadku dzisiejszej kolizji. Na szczęście nikt nie został ranny.

# Kolejne zderzenie na newralgicznym skrzyżowaniu

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Chlaczek - niezalogowany 2023-12-14 17:15:17

    Tam przejścia dla pieszych powinny być jeszcze bliżej skrzyżowania wtedy będzie gicio.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Grześ Brałn - niezalogowany 2023-12-14 17:53:49

    to nie skrzyżowanie jest newralgiczne tylko umiejętności kierowców są newralgiczne

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Chanuka gaszona - niezalogowany 2023-12-15 09:37:14

    To też, ale dawno już miasto powinno zadbać o bezpieczeństwo w tym miejscu.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości