Reklama

Groźne zdarzenie na DK 30. Osobówka z impetem uderzyła w ciężarówkę

11/12/2023 13:57

Na drodze krajowej nr 30 doszło do zdarzenia drogowego, w którym brały udział dwa pojazdy osobowe i jeden ciężarowy. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Kierująca samochodem osobowym marki Toyota jadąc od strony Gryfowa Śląskiego do Biedrzychowic w pewnym momencie zjechała na przeciwny pas ruchu i z impetem uderzyła w samochód ciężarowy, który po zderzeniu gwałtownie odbił w bok i przejechał przez przydrożny rów, po drodze zahaczając o osobowego Peugeota.

Kierująca terenową Toyotą - jak czytamy na portalu eluban.pl - bezpośrednio po zdarzeniu miała tłumaczyć, że zablokowało jej się koło i właśnie dlatego wjechała na przeciwny pas ruchu. W jej samochodzie podróżował również piesek. Kobieta trafiła do szpitala, a stan zdrowia pupila na ten moment nie jest znany. Oprócz kierującej Toyotą nikt inny nie ucierpiał w zdarzeniu i nie wymagał przetransportowania do szpitala.

Reklama

Na miejscu służby oczekują na decyzję lekarzy co do okresu koniecznej hospitalizacji poszkodowanej. Jeżeli czas ten przekroczy 7 dni - zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek, a czynności na miejscu potrwają zdecydowanie dłużej. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

# Groźne zdarzenie na DK 30. Osobówka z impetem uderzyła w ciężarówkę

Źródło informacji - eluban.pl

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jarek - niezalogowany 2023-12-11 16:53:42

    Pierwsze wrażenie raczej odblokowany smartfon a nie zablokowane koło...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Stefek albo Wandzia - niezalogowany 2023-12-12 08:08:06

    Też podejrzewam, że na czasie siedziała z psiapsiółką!

    • Zgłoś wpis
  • Stefan albo Wandzia - niezalogowany 2023-12-12 08:08:36

    Czacie, sorry!

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości