Na drodze krajowej nr 30 doszło do zdarzenia drogowego, w którym brały udział dwa pojazdy osobowe i jeden ciężarowy. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Kierująca samochodem osobowym marki Toyota jadąc od strony Gryfowa Śląskiego do Biedrzychowic w pewnym momencie zjechała na przeciwny pas ruchu i z impetem uderzyła w samochód ciężarowy, który po zderzeniu gwałtownie odbił w bok i przejechał przez przydrożny rów, po drodze zahaczając o osobowego Peugeota.
Kierująca terenową Toyotą - jak czytamy na portalu eluban.pl - bezpośrednio po zdarzeniu miała tłumaczyć, że zablokowało jej się koło i właśnie dlatego wjechała na przeciwny pas ruchu. W jej samochodzie podróżował również piesek. Kobieta trafiła do szpitala, a stan zdrowia pupila na ten moment nie jest znany. Oprócz kierującej Toyotą nikt inny nie ucierpiał w zdarzeniu i nie wymagał przetransportowania do szpitala.
Na miejscu służby oczekują na decyzję lekarzy co do okresu koniecznej hospitalizacji poszkodowanej. Jeżeli czas ten przekroczy 7 dni - zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek, a czynności na miejscu potrwają zdecydowanie dłużej. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

# Groźne zdarzenie na DK 30. Osobówka z impetem uderzyła w ciężarówkę
Źródło informacji - eluban.pl
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Pierwsze wrażenie raczej odblokowany smartfon a nie zablokowane koło...
Też podejrzewam, że na czasie siedziała z psiapsiółką!
Czacie, sorry!
Na zbiorniku siedziała na sex kamerce i cycki pokazywała,widziałem jak z gołymi cyckami jechała buhahahaha::::))))
Pierwsze wrażenie raczej odblokowany smartfon a nie zablokowane koło...
Też podejrzewam, że na czasie siedziała z psiapsiółką!
Czacie, sorry!