Reklama

Wyciek gazu w Mysłakowicach

13/12/2023 21:21

Ewakuacja trzech budynków przy ulicy Jeleniogórskiej w Mysłakowicach. Doszło to wycieku gazu.

Straż pożarna interweniuje w Mysłakowicach. Przyczyną była wyczuwalna woń gazu. Podjęto decyzję o ewakuacji mieszkańców trzech budynków. Łącznie swoje mieszkania musiało opuścić 13 osób. Pracownicy pogotowia energetycznego odłączyli zasilanie. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej oraz policja i pogotowie gazowe. W tej chwili trwa ustalanie źródła ewentualnego wycieku oraz określanie stężenia gazu.

Wyciek gazu w Mysłakowicach

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jola - niezalogowany 2023-12-14 15:02:40

    Dobrze że jakiś bezmózgi papierosa na korytarzu nie zapalił .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    88 - niezalogowany 2023-12-14 15:09:08

    Masz rację bo to zamiast mózgu mają szambo we łbie co palą na korytarzach.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    On - niezalogowany 2023-12-14 15:18:41

    A skąd wy w ogóle ludzie możecie wiedzieć tak naprawdę co się wydarzyło i czy w ogóle ktoś pali w tym budynku. Zanim wydacie opinie radzę się zastanowić . I nie komentować jak się nie wie o co chodzi. Zajmijcie się własnym życiem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości