Ewakuacja trzech budynków przy ulicy Jeleniogórskiej w Mysłakowicach. Doszło to wycieku gazu.
Straż pożarna interweniuje w Mysłakowicach. Przyczyną była wyczuwalna woń gazu. Podjęto decyzję o ewakuacji mieszkańców trzech budynków. Łącznie swoje mieszkania musiało opuścić 13 osób. Pracownicy pogotowia energetycznego odłączyli zasilanie. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej oraz policja i pogotowie gazowe. W tej chwili trwa ustalanie źródła ewentualnego wycieku oraz określanie stężenia gazu.
Wyciek gazu w Mysłakowicach
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Dobrze że jakiś bezmózgi papierosa na korytarzu nie zapalił .
Masz rację bo to zamiast mózgu mają szambo we łbie co palą na korytarzach.
A skąd wy w ogóle ludzie możecie wiedzieć tak naprawdę co się wydarzyło i czy w ogóle ktoś pali w tym budynku. Zanim wydacie opinie radzę się zastanowić . I nie komentować jak się nie wie o co chodzi. Zajmijcie się własnym życiem.
Czytając dwa komentarza, można dojść do wniosku, że są to dwaj bezmózgi. Tragedia jak te osoby mają w głowie trociny zamiast mózgu.
Dobrze że jakiś bezmózgi papierosa na korytarzu nie zapalił .
Masz rację bo to zamiast mózgu mają szambo we łbie co palą na korytarzach.
A skąd wy w ogóle ludzie możecie wiedzieć tak naprawdę co się wydarzyło i czy w ogóle ktoś pali w tym budynku. Zanim wydacie opinie radzę się zastanowić . I nie komentować jak się nie wie o co chodzi. Zajmijcie się własnym życiem.