Reklama

Trzymał narkotyki w łazienkowej szafce

12/12/2023 10:00

Po otrzymaniu informacji o możliwości posiadania narkotyków w mieszkaniu, policjanci złożyli wizytę 44-latkowi.

Funkcjonariusze policji z Komendy Miejskiej w Jeleniej Górze otrzymali informację, że 44-letni mężczyzna w swoim mieszkaniu może posiadać narkotyki. Prowadząc czynności ukierunkowane zwalczaniu przestępczości narkotykowej policjanci złożyli wizytę w mieszkaniu mężczyzny. Podczas przeszukania mundurowi ujawnili w szafce łazienkowej marihuanę i metamfetaminę. Z zabezpieczonych środków odurzających można było uzyskać około 100 porcji handlowych. Dalsze policyjne czynności będą polegały na ustaleniu czy 44-latek zajmował się dystrybucją środków zakazanych.

Dalszy los mężczyzny leży teraz w rękach sądu. Grozi mu kara więzienia w wymiarze 3 lat.

Reklama

# Trzymał narkotyki w łazienkowej szafce

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Taa - niezalogowany 2023-12-12 14:35:32

    Gruby gangus hahahha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    da - niezalogowany 2023-12-12 20:11:18

    Zatłuszczony Za...a z Piechowic ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    60tka janowice - niezalogowany 2023-12-12 23:00:57

    łapka wpadł pierwszy poszedł na współpracę teraz wpadł pawełek zaczoł sypać pewnie i już widać efekty, teraz czekać aż tej gwieździe pawełka noga się powinie albo i ją sprzeda. Piechowice to jednak miasto Kryształowe

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości