Po otrzymaniu informacji o możliwości posiadania narkotyków w mieszkaniu, policjanci złożyli wizytę 44-latkowi.
Funkcjonariusze policji z Komendy Miejskiej w Jeleniej Górze otrzymali informację, że 44-letni mężczyzna w swoim mieszkaniu może posiadać narkotyki. Prowadząc czynności ukierunkowane zwalczaniu przestępczości narkotykowej policjanci złożyli wizytę w mieszkaniu mężczyzny. Podczas przeszukania mundurowi ujawnili w szafce łazienkowej marihuanę i metamfetaminę. Z zabezpieczonych środków odurzających można było uzyskać około 100 porcji handlowych. Dalsze policyjne czynności będą polegały na ustaleniu czy 44-latek zajmował się dystrybucją środków zakazanych.
Dalszy los mężczyzny leży teraz w rękach sądu. Grozi mu kara więzienia w wymiarze 3 lat.

# Trzymał narkotyki w łazienkowej szafce
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Gruby gangus hahahha
Zatłuszczony Za...a z Piechowic ?
łapka wpadł pierwszy poszedł na współpracę teraz wpadł pawełek zaczoł sypać pewnie i już widać efekty, teraz czekać aż tej gwieździe pawełka noga się powinie albo i ją sprzeda. Piechowice to jednak miasto Kryształowe
Gruby gangus hahahha
Zatłuszczony Za...a z Piechowic ?
łapka wpadł pierwszy poszedł na współpracę teraz wpadł pawełek zaczoł sypać pewnie i już widać efekty, teraz czekać aż tej gwieździe pawełka noga się powinie albo i ją sprzeda. Piechowice to jednak miasto Kryształowe