Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. 29-latek posiadał przy sobie amfetaminę.
Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 29-letniego mieszkańca Jeleniej Góry podejrzanego o posiadanie narkotyków.
13 grudnia lipca br. około godziny 07:00 funkcjonariusze w trakcie patrolu ulicy Cinciały w Jeleniej Górze zwrócili uwagę na pieszego, który na ich widok oznakowanego radiowozu zaczął się nerwowo rozglądać, a następnie próbował wejść w jedną z bocznych uliczek. Policjanci podjechali do mężczyzny, który zwrócił ich uwagę. Osoba w rozmowie z policjantami zachowywała się bardzo nerwowo jak również zaczęły trząść się jej ręce. „Nos” nie zawiódł funkcjonariuszy bowiem przy mężczyźnie ujawniono woreczek strunowy z zawartością amfetaminy.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków psychoaktywnych oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.
29-latek został zatrzymany. Teraz odpowie on za posiadanie środków niedozwolnych za co grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
zapytam ilu w tym czasie ta milicja zastrzymala polskich katolickich ksiezy pedofili , ktorzy gwalca dzieci ?
Dorotka ale ty masz sprany mózg. Na leczenie za późno, nadszedł czas na księdza ale ponieważ ich nie lubisz to ja nie wiem co z tobą zrobią.
Czy to obowiązek ich lubić , ja też ich nie lubię .Co mogą mi zrobić? Nic.
W dyskotece na PKP co 5ty ma kieszenie wypchane bialym swinstwem i niektorzy pseudo pracownicy.w szatni straznik wiejski porobiony gada od rzeczy i sie cieszy jak glupi do sera.
paweł z piechowic dobrze sypie swoich giermków żeby pójść na małą koronkę tak jak łapka
dziwna porą tej interwencji. O tej godzinie to policjanci piją kawkę zanim do pracy dotrze komandir, no może na parkingu się pakują dopiero do wyjazdu jak od 6 zaczynają. Wg mnie te zatrzymanie to z podpierdołki, a nerwowe zachowanie to sobie zmyślili by ukryć uchola.
Tez mi sie wydaje ze ktos z ucha strzelil ,oni maja problem z prakowaniem,o szukaniu czegos zapomnij milicja zblaznila sie biciem bab i w czasie kataru dno dna
A Pawlak to z pastowanym kabanem na sznurku po lesie spacerował.
zapytam ilu w tym czasie ta milicja zastrzymala polskich katolickich ksiezy pedofili , ktorzy gwalca dzieci ?
Dorotka ale ty masz sprany mózg. Na leczenie za późno, nadszedł czas na księdza ale ponieważ ich nie lubisz to ja nie wiem co z tobą zrobią.
Czy to obowiązek ich lubić , ja też ich nie lubię .Co mogą mi zrobić? Nic.