Reklama

Piły i paliły przy ulicy Fortecznej. Interweniowali strażnicy miejscy

11/12/2023 13:36

Trzy dziewczyny piły i paliły pod kamerą monitoringu miejskiego. Dwie z nich były niepełnoletnie.

Monitoring miejski to system kamer, które rejestrują zdarzenia mające miejsce na terenie Jeleniej Góry. Czujny operator w czwartek (7.12) zauważył trzy dziewczyny, które przy ulicy Fortecznej spożywały alkohol i paliły papierosy. Na miejsce zadysponowano patrol straży miejskiej, który po przybyciu wylegitymował obecne tam dziewczyny. Dwie z nich były niepełnoletnie, więc o sprawie zostali poinformowani rodzice. Trzecia dziewczyna - pełnoletnia - została ukarana mandatem karnym. Wszystkie przyznały się do spożywania alkoholu.

Reklama

# Piły i paliły przy ulicy Fortecznej. Interweniowali strażnicy miejscy

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Mieszkanka - niezalogowany 2023-12-11 13:43:54

    Akurat tam to żadna nowść tak jak na nowym rynku . wszyscy wiedzą i jest jak jest .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wandzia - niezalogowany 2023-12-11 14:09:32

    Normalnie WOW! Po programie Uwaga kamery monitoringu miejskiego zostały wyczyszczone.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Hans Kloss - niezalogowany 2023-12-11 16:39:23

    Piły palą w lasach non stop i żadnym służbom to nie przeszkadza.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości