Trzy dziewczyny piły i paliły pod kamerą monitoringu miejskiego. Dwie z nich były niepełnoletnie.
Monitoring miejski to system kamer, które rejestrują zdarzenia mające miejsce na terenie Jeleniej Góry. Czujny operator w czwartek (7.12) zauważył trzy dziewczyny, które przy ulicy Fortecznej spożywały alkohol i paliły papierosy. Na miejsce zadysponowano patrol straży miejskiej, który po przybyciu wylegitymował obecne tam dziewczyny. Dwie z nich były niepełnoletnie, więc o sprawie zostali poinformowani rodzice. Trzecia dziewczyna - pełnoletnia - została ukarana mandatem karnym. Wszystkie przyznały się do spożywania alkoholu.

# Piły i paliły przy ulicy Fortecznej. Interweniowali strażnicy miejscy
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Akurat tam to żadna nowść tak jak na nowym rynku . wszyscy wiedzą i jest jak jest .
Normalnie WOW! Po programie Uwaga kamery monitoringu miejskiego zostały wyczyszczone.
Piły palą w lasach non stop i żadnym służbom to nie przeszkadza.
Za papierosa loda zrobią.
Przyszłe mamusie ;) na szczęście rudy zbawca zalegalizuje "stacje szybkiej aborcji" będzie po problemie !! Tak trzymać
ilu właścicieli czworonogów ukarano dotychczas? Już widzę poprawę bo jest mniej nieczystości.
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki Chodnik zapluły, ludzi przepędziły Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy Hej hej la la la la hej hej hej hej Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy Hej hej la la la la hej hej hej Problem polega na tym że wcześniejsza młodzież pijąca i paląca przy PKS-e jak i w tym rejonie to dzieci jeleniogórskich urzędników. Dlaczego o tym cisza?
Szony
Bezmózgie.
Akurat tam to żadna nowść tak jak na nowym rynku . wszyscy wiedzą i jest jak jest .
Normalnie WOW! Po programie Uwaga kamery monitoringu miejskiego zostały wyczyszczone.
Piły palą w lasach non stop i żadnym służbom to nie przeszkadza.