Reklama

Lubań: Pracownica sklepu odzyskał skradziony towar

16/12/2023 12:39

W jednym z lubańskich sklepów pracownica zauważyła kradzież. Kobieta podeszła do sprawy metodycznie - śledziła złodzieja, a na koniec odebrała mu łupy.

Wczoraj przed południem 53-latek ukradł w jednym z lubańskich marketów ze sprzętem RTV/AGD nośniki danych. Całe zajście zauważyła pracownica sklepu, jednak zamiast się "szarpać" ze złodziejem, podeszła do sprawy metodycznie. 

Nie podniosła alarmu, tylko śledziła złodzieja. Mężczyzna poszedł do lombardu i próbował tam sprzedać ukradzione kilka minut wcześniej nośniki. Kiedy to się nie udało i złodziej wyszedł z lombardu, kobieta wyrwała mu z rąk ukradzione rzeczy. Jej zachowanie nie zrobiło jednak wrażenia na 53-latku, złodziej po prostu poszedł dalej. Kobieta wówczas zawiadomiła lubańską Straż Miejską.

Reklama

Miejscy strażnicy po krótkiej chwili namierzyli złodzieja. 53-latek jest znany strażnikom miejskim ze swej wykroczeniowej przeszłości, mężczyzna nie miał też nic na swoje usprawiedliwienie. Mężczyzną zajęła się policja, a sprawa skierowana zostanie do sądu.

źródło: Straż Miejska w Lubaniu oraz eluban.pl

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    X - niezalogowany 2023-12-17 10:05:53

    Piękny tytuł cyt - Lubań: Pracownica sklepu odzyskał skradziony towar. Poziom redakora zero

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Oskar z ustami jak maliny - niezalogowany 2023-12-17 15:10:54

    przeciez autor nie otarl sie nawet o mature czego ty wymagasz od pisowca?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Maxxx - niezalogowany 2023-12-18 13:25:08

    No niestety, w Polsce przejęli idioci władzę a ich armia cały czas nienasycona zemstą. Odnośnie tych dwóch wpisów przed.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości