Kobieta kradła w sklepach alkohol i artykuły spożywcze. Wartość wszystkich skradzionych towarów opiewa na kwotę około 1000 zł.
Policjanci zatrzymali 41-letnią kobietę, która na początku października 2023 roku dopuszczała się kradzieży w jeleniogórskich dyskontach spożywczych. Jej łupem padały artykuły spożywcze oraz alkohole. Kradzieży łącznie było pięć. Straty pokrzywdzonych oszacowano na kwotę około 1000 zł. Policjanci dowiedzieli się o sprawie od pracowników sklepów. Następnie po przeanalizowaniu nagrań z kamer monitoringu wytypowali 41-letnią kobietą jako podejrzewaną o popełnienie przestępstw. Została ona zatrzymana, a policjanci ustalają teraz co zrobiła ze skradzionymi towarami.
Grozi jej kara nawet pięciu lat pozbawienia wolności.
# Kradła w sklepach. Odpowie za to przed sądem
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Zamiast do uczciwej pracy- to lata takie kur wisko po sklepach i robi szkody . Jeszcze za dup y powinni się wziąć tym co towar kupują od tych eunuchów .
...ilu w tym czasie zatrzymano Polakow ksiezy pedofili ? Podobno 40% polskich ksiezy to pedofile ...
Zamiast do uczciwej pracy- to lata takie kur wisko po sklepach i robi szkody . Jeszcze za dup y powinni się wziąć tym co towar kupują od tych eunuchów .
...ilu w tym czasie zatrzymano Polakow ksiezy pedofili ? Podobno 40% polskich ksiezy to pedofile ...