Reklama

Kradła w sklepach. Odpowie za to przed sądem

14/12/2023 08:58

Kobieta kradła w sklepach alkohol i artykuły spożywcze. Wartość wszystkich skradzionych towarów opiewa na kwotę około 1000 zł.

Policjanci zatrzymali 41-letnią kobietę, która na początku października 2023 roku dopuszczała się kradzieży w jeleniogórskich dyskontach spożywczych. Jej łupem padały artykuły spożywcze oraz alkohole. Kradzieży łącznie było pięć. Straty pokrzywdzonych oszacowano na kwotę około 1000 zł. Policjanci dowiedzieli się o sprawie od pracowników sklepów. Następnie po przeanalizowaniu nagrań z kamer monitoringu wytypowali 41-letnią kobietą jako podejrzewaną o popełnienie przestępstw. Została ona zatrzymana, a policjanci ustalają teraz co zrobiła ze skradzionymi towarami.

Grozi jej kara nawet pięciu lat pozbawienia wolności.

Reklama

 

# Kradła w sklepach. Odpowie za to przed sądem

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Góral - niezalogowany 2023-12-14 10:03:58

    Zamiast do uczciwej pracy- to lata takie kur wisko po sklepach i robi szkody . Jeszcze za dup y powinni się wziąć tym co towar kupują od tych eunuchów .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Frajerzy - niezalogowany 2023-12-14 13:22:11

    ...ilu w tym czasie zatrzymano Polakow ksiezy pedofili ? Podobno 40% polskich ksiezy to pedofile ...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości