Mężczyźni bazgrali po oknach Jeleniogórskiego Centrum Kultury oraz skrzynce gazowej przy ulicy Bankowej. Tłumaczyli swoje zachowanie niezadowoleniem z pracy.
Operator monitoringu miejskiego w sobotę (9.12) około godziny 6:20 zauważył dwóch mężczyzn, którzy pisali po oknach Jeleniogórskiego Centrum Kultury oraz po skrzynce gazowej zlokalizowanej nieopodal - przy ulicy Bankowej. Na miejsce zadysponowano strażników miejskich. Po przybyciu na miejsce potwierdzili oni zgłoszenie i przystąpili do interwencji. Okazało się, że mężczyźni to jeleniogórzanie, którzy tłumaczyli swoje zachowanie niezadowoleniem z pracy. Za swoje czyny poniosą konsekwencje prawne.
Interwencja w tym przypadku była możliwa dzięki operatorowi monitoringu miejskiego. Ta sytuacja pokazuje, że monitoring czyni miasto bezpieczniejszym miejscem.

# Bazgrali po oknach, bo byli niezadowoleni z pracy
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Taaaa *monitoring czyni bezpiecznym miastem" zwlaszcza na Podwalu
bueahahahahahahahah POLACY hahahahahahahhahahahahahaha
Taaaa *monitoring czyni bezpiecznym miastem" zwlaszcza na Podwalu
bueahahahahahahahah POLACY hahahahahahahhahahahahahaha