Reklama

Bazgrali po oknach, bo byli niezadowoleni z pracy

11/12/2023 13:44

Mężczyźni bazgrali po oknach Jeleniogórskiego Centrum Kultury oraz skrzynce gazowej przy ulicy Bankowej. Tłumaczyli swoje zachowanie niezadowoleniem z pracy.

Operator monitoringu miejskiego w sobotę (9.12) około godziny 6:20 zauważył dwóch mężczyzn, którzy pisali po oknach Jeleniogórskiego Centrum Kultury oraz po skrzynce gazowej zlokalizowanej nieopodal - przy ulicy Bankowej. Na miejsce zadysponowano strażników miejskich. Po przybyciu na miejsce potwierdzili oni zgłoszenie i przystąpili do interwencji. Okazało się, że mężczyźni to jeleniogórzanie, którzy tłumaczyli swoje zachowanie niezadowoleniem z pracy. Za swoje czyny poniosą konsekwencje prawne.

Interwencja w tym przypadku była możliwa dzięki operatorowi monitoringu miejskiego. Ta sytuacja pokazuje, że monitoring czyni miasto bezpieczniejszym miejscem.

Reklama

# Bazgrali po oknach, bo byli niezadowoleni z pracy

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Zaki - niezalogowany 2023-12-12 06:09:29

    Taaaa *monitoring czyni bezpiecznym miastem" zwlaszcza na Podwalu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zdzisiek i Dzesika - niezalogowany 2023-12-12 13:39:30

    bueahahahahahahahah POLACY hahahahahahahhahahahahahaha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości