12 grudnia odbyła się uroczysta ceremonia przecięcia wstęgi z okazji otwarcia hali produkcyjnej nr 2 po modernizacji w Globalnej Jednostce Produkcyjnej Valmet w Jeleniej Górze.
Valmet to światowy lider technologii, procesu i usług z siedzibą główną w Finlandii. Firma zatrudnia blisko 17 500 osób na świecie – opowiada Hubert Papaj – Prezes KARR S.A. – Nowa hala to nie tylko nowe miejsca pracy, ale również dostęp do nowych technologii i innowacji. W imieniu KARR S.A. życzę firmie Valmet nieustannego rozwoju.
Firma ma ponad 220-letnią historię w przemyśle popartą bogatym doświadczeniem i licznymi referencjami. Akcje firmy Valmet są notowane na Nasdaq Helsinki, a siedziba główna znajduje się w Espoo w Finlandii.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
pamietaj potencjalny robotniku w tej hali , na tych -na zdjeciu bedziesz pracowal w pocie czola nie na siebie , bo na siebie to zapracujesz jak sobie wlasna firme otworzysz
A gdzie jest nasz miłościwie panujący? Nie ogrzeje się przy cudzym sukcesie? Aaaa Papaj był!
A tą Ukrainkę - blondi to kierownik M. posuwał do 2 w nocy. No i miała względy i jej mąż spawacz Ukrainiec tak samo. Większa wypłata za se ks w pracy z przełożonym dobre nie?
pamietaj potencjalny robotniku w tej hali , na tych -na zdjeciu bedziesz pracowal w pocie czola nie na siebie , bo na siebie to zapracujesz jak sobie wlasna firme otworzysz
A gdzie jest nasz miłościwie panujący? Nie ogrzeje się przy cudzym sukcesie? Aaaa Papaj był!
A tą Ukrainkę - blondi to kierownik M. posuwał do 2 w nocy. No i miała względy i jej mąż spawacz Ukrainiec tak samo. Większa wypłata za se ks w pracy z przełożonym dobre nie?