Środowisko dziennikarskie w Jeleniej Górze poniosło niepowetowaną stratę. Zmarł reporter Muzycznego Radia Jacek Sałaputa.
Są wiadomości na które nigdy nie będziemy gotowi. I są też takie, których wolelibyśmy nigdy nie przekazywać. Jacek Sałaputa przez wiele lat obecny był w domach mieszkańców Jeleniej Góry i całego naszego regionu....także w naszym. Trudno więc wyobrazić sobie, że teraz go zabraknie.
Jacek był świetnym dziennikarzem, człowiekiem który pracował z ogromną pasją. Przez wiele lat związany był z Muzycznym Radiem. Jego przedwczesne odejście jest olbrzymią stratą dla słuchaczy i środowiska dziennikarskiego. Miał 59 lat.
Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia.
Nie żyje Jacek Sałaputa
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Głos którego się nie zapomni. Idealnie pasujący do radia.
Bardzo tragiczna wiadomość! Wielkie wyrazy współczucia!
Znana i rozpoznawalna osobistość w mediach lokalnych. Na pewno będzie wszystkim brakowało tego głosu. Żegnamy ze smutkiem panie Jacku...????????????
Tylko dlaczego tacy wspaniali ludzie tak szybko odchodzą?
Fajny człowiek,dziennikarz wielka szkoda
Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziny I Przyjaciół ????????
... koszmarna wiadomość... Świetny Człowiek.., rewelacyjny Dziennikarz z pasją w głosie... Jeszcze tak niedawno mijaliśmy się gdzieś w Jeleniej... Ogromny smutek...
Wyrazy współczucia i ubolewania dla rodziny i kolegów redakcyjnych składa wspólzałożyciel grupy miłośników Budnik senior Krzysiek Paliga
Gdyby nie przyjął wszystkich dawek szczypawki jeszcze by żył.
Tak jak twoja stara przyjęła wszystkie arabskie gogle.
Spoczywaj w pokoju !
I jak widać żadnego negatywu - bo Jacuś jak na niego mówili funfle zawsze był o.k.- z Jacusiem zawsze można było zrobić wszystko - Jaca jak mi Cieie brak!
Szkoda człowieka a wielu już odeszło ,i tych których znałem, większość była po specyfiku,szkoda że nie wierzą ludziom przyjaciołom,woleli dać wiarę i dają koncernom.
Głos którego się nie zapomni. Idealnie pasujący do radia.
Bardzo tragiczna wiadomość! Wielkie wyrazy współczucia!
Znana i rozpoznawalna osobistość w mediach lokalnych. Na pewno będzie wszystkim brakowało tego głosu. Żegnamy ze smutkiem panie Jacku...????????????