Do turnieju rozgrywanego w hali przy ulicy Sudeckiej przystąpiły reprezentacje czterech jeleniogórskich szkół średnich.
Najlepszy był zespół II Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida przed I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Żeromskiego oraz Zespołem Szkół Technicznych i Branżowych "Handlówka". Poza podium znalazł się Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. J. Śniadeckiego.
Dziewczyny z "Norwida" były poza zasięgiem konkurentek, wygrywały swoje mecze bardzo wyraźnie nie pozostawiając złudzeń kto jest najlepszy w Jeleniej Górze.
Wyniki:
Norwid - Handlówka 46:8
Norwid - ZSOiT 49:2
Norwid - Żerom 34:16
ZSOiT - Żerom 5:26
ZSOiT - Handlówka 24:27
Żerom - Handlówka 27:14
Tabela końcowa:
1. Norwid
2. Żerom
3. Handlówka
4. ZSOiT
Najlepszą zawodniczką turnieju była Julia Michalak (Norwid). Skład zwycięskiej ekipy: Zuzanna Laps, Julia Michalak, Katarzyna Mirek, Karolina Najduk, Julia Nalepa, Wiktoria Niesobska, Wiktoria Stanowska, Maja Śmigaj, Gabriela Tarnawska, Paulina Tarnawska, Alicja Tomalak, Emilia Tomalak. Opiekun: Monika Pawlak-Warzybok. Turniej został zorganizowany przez Zespół Placówek Pozaszkolnych - Centrum Wspierania Uzdolnień.
Dziewczyny z Norwida najlepsze w koszykarskiej Licealiadzie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze