Reklama

Dziewczyny z Norwida najlepsze w koszykarskiej Licealiadzie

15/12/2023 11:21

Do turnieju rozgrywanego w hali przy ulicy Sudeckiej przystąpiły reprezentacje czterech jeleniogórskich szkół średnich.

Najlepszy był zespół II Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida przed I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Żeromskiego oraz Zespołem Szkół Technicznych i Branżowych "Handlówka". Poza podium znalazł się Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. J. Śniadeckiego.

Dziewczyny z "Norwida" były poza zasięgiem konkurentek, wygrywały swoje mecze bardzo wyraźnie nie pozostawiając złudzeń kto jest najlepszy w Jeleniej Górze.

Wyniki:
Norwid - Handlówka 46:8
Norwid - ZSOiT 49:2
Norwid - Żerom 34:16
ZSOiT - Żerom 5:26
ZSOiT - Handlówka 24:27
Żerom - Handlówka 27:14

Tabela końcowa:
1. Norwid
2. Żerom
3. Handlówka
4. ZSOiT

Reklama

Najlepszą zawodniczką turnieju była Julia Michalak (Norwid). Skład zwycięskiej ekipy: Zuzanna Laps, Julia Michalak, Katarzyna Mirek, Karolina Najduk, Julia Nalepa, Wiktoria Niesobska, Wiktoria Stanowska, Maja Śmigaj, Gabriela Tarnawska, Paulina Tarnawska, Alicja Tomalak, Emilia Tomalak. Opiekun: Monika Pawlak-Warzybok. Turniej został zorganizowany przez Zespół Placówek Pozaszkolnych - Centrum Wspierania Uzdolnień.

Dziewczyny z Norwida najlepsze w koszykarskiej Licealiadzie

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości