Wróć do artykułu

Zdjęcia KGHM Polska Miedź S.A. i Gmina Rudna podpisały porozumienie na współfinansowanie realizacji gminnej inwestycji pn. „Budowa obwodnicy w m. Rynarcice” - fotorelacja

04/02/2026 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl

Reklama
Najnowsze wiadomości