W ubiegły piątek (8 grudnia) doszło do dość niecodziennej sytuacji. Ratownicy odebrali poród na pokładzie ambulansu.
Jak ważna i odpowiedzialna jest praca ratownika medycznego mogliśmy przekonać się już niejednokrotnie. W miniony piątek Zespół Ratownictwa Medycznego z Lwówka Śląskiego został wezwany do pacjentki w ciąży. Po wykonaniu badania ratownicy zadecydowali o transporcie ciężarnej do szpitala.
W trakcie drogi okazało się, że chłopiec w brzuchu mamy nie ma już ochoty spędzić więcej czasu i po krótkich negocjacjach urodził się na pokładzie ambulansu o godzinie 22:05 - informuje Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze.
Dzięki fachowej opiece interwencja zakończyła się sukcesem, a matka wraz z noworodkiem została bezpiecznie przewieziona do szpitala.
Zarówno nowo narodzonemu chłopcu, jak i dzielnej mamie, życzymy wszystkiego najlepszego - kończy Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze.
# Odebrali poród… w ambulansie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
miejsce poczecia AUCHAN przymierzalnia , miejsce urodzenia ambulans no i gitara Qrva panie
W Auchan nie ma przymierzalni...
wykonali swoją pracę.
miejsce poczecia AUCHAN przymierzalnia , miejsce urodzenia ambulans no i gitara Qrva panie
W Auchan nie ma przymierzalni...
wykonali swoją pracę.