Reklama

Odebrali poród… w ambulansie

12/12/2023 20:24

W ubiegły piątek (8 grudnia) doszło do dość niecodziennej sytuacji. Ratownicy odebrali poród na pokładzie ambulansu.

Jak ważna i odpowiedzialna jest praca ratownika medycznego mogliśmy przekonać się już niejednokrotnie. W miniony piątek Zespół Ratownictwa Medycznego z Lwówka Śląskiego został wezwany do pacjentki w ciąży. Po wykonaniu badania ratownicy zadecydowali o transporcie ciężarnej do szpitala.

W trakcie drogi okazało się, że chłopiec w brzuchu mamy nie ma już ochoty spędzić więcej czasu i po krótkich negocjacjach urodził się na pokładzie ambulansu o godzinie 22:05 - informuje Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze.

Reklama

Dzięki fachowej opiece interwencja zakończyła się sukcesem, a matka wraz z noworodkiem została bezpiecznie przewieziona do szpitala.

Zarówno nowo narodzonemu chłopcu, jak i dzielnej mamie, życzymy wszystkiego najlepszego - kończy Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze.

 

# Odebrali poród… w ambulansie

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ruda kryska corka psa - niezalogowany 2023-12-13 02:15:24

    miejsce poczecia AUCHAN przymierzalnia , miejsce urodzenia ambulans no i gitara Qrva panie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Hydraulik - niezalogowany 2023-12-13 04:52:33

    W Auchan nie ma przymierzalni...

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ziutek - niezalogowany 2024-01-10 09:11:28

    wykonali swoją pracę.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości