Prawdopodobnie podpalenie było przyczyną pożaru trawy w rejonie przystanku kolejowego Szklarska Poręba Huta.
Takie sytuacje jak ta która miała miejsce dziś po godzinie 10. w Szklarskiej Porębie są wyjątkowo niebezpieczne. Ogień z palącej się trawy zagrażał bowiem infrastrukturze kolejowej, co więcej mógł doprowadzić do utrudnień w ruchu pociągów na linii Szklarska Poręba Górna - Harrachov (Liberec).
Do pożaru trawy tuż obok torowiska i przystanku kolejowego Szklarska Poręba Huta doszło najprawdopodobniej w wyniku podpalenia. Na szczęście bardzo szybka reakcja Straży Miejskiej oraz Straży Pożarnej (OSP Szklarska Poręba) zapobiegła rozprzestrzenianiu się ognia i sytuację szybko opanowano.
Wypalanie traw w takich miejscach zagraża ludziom powoduje uszkodzenie podkładów, urządzeń sterowania ruchem kolejowym.
Pożar trawy przy stacji kolejowej Szklarska Poręba Huta
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jestem ciekaw kto zapłaci za zużyta wodę do tego ogniska. Z tego co pamiętam to takie coś wystarczyło ugasić tłumicą bądź nawet łopatą...no ale czego innego spodziewać się po patologii jaka występuje w każdej jednostce osp. Byle tylko jechać szybko ijo ijo ijo ijo i trzymać sikawkę w ręku :)
Oby kiedyś palił ci się cały dobytek a ta "patologia" była zajęta czymś innym pipipi*do
Łopatą to by przydało przysrać ci w łeb bo widać już sprany od chlania
Kiedyś jeździło się wozami konnymi i gasiło tlumnicami. Trzeba mieć mózg, żeby zobaczyć zmiany technologii.
Jestem ciekaw kto zapłaci za zużyta wodę do tego ogniska. Z tego co pamiętam to takie coś wystarczyło ugasić tłumicą bądź nawet łopatą...no ale czego innego spodziewać się po patologii jaka występuje w każdej jednostce osp. Byle tylko jechać szybko ijo ijo ijo ijo i trzymać sikawkę w ręku :)
Oby kiedyś palił ci się cały dobytek a ta "patologia" była zajęta czymś innym pipipi*do
Łopatą to by przydało przysrać ci w łeb bo widać już sprany od chlania