Reklama

Pożar trawy przy stacji kolejowej Szklarska Poręba Huta

17/05/2024 11:33

Prawdopodobnie podpalenie było przyczyną pożaru trawy w rejonie przystanku kolejowego Szklarska Poręba Huta.

Takie sytuacje jak ta która miała miejsce dziś po godzinie 10. w Szklarskiej Porębie są wyjątkowo niebezpieczne. Ogień z palącej się trawy zagrażał bowiem infrastrukturze kolejowej, co więcej mógł doprowadzić do utrudnień w ruchu pociągów na linii Szklarska Poręba Górna - Harrachov (Liberec).

Do pożaru trawy tuż obok torowiska i przystanku kolejowego Szklarska Poręba Huta doszło najprawdopodobniej w wyniku podpalenia. Na szczęście bardzo szybka reakcja Straży Miejskiej oraz Straży Pożarnej (OSP Szklarska Poręba) zapobiegła rozprzestrzenianiu się ognia i sytuację szybko opanowano.

Reklama

Wypalanie traw w takich miejscach zagraża ludziom powoduje uszkodzenie podkładów, urządzeń sterowania ruchem kolejowym.

Pożar trawy przy stacji kolejowej Szklarska Poręba Huta

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/05/2024 18:10
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Pipi - niezalogowany 2024-05-17 17:01:53

    Jestem ciekaw kto zapłaci za zużyta wodę do tego ogniska. Z tego co pamiętam to takie coś wystarczyło ugasić tłumicą bądź nawet łopatą...no ale czego innego spodziewać się po patologii jaka występuje w każdej jednostce osp. Byle tylko jechać szybko ijo ijo ijo ijo i trzymać sikawkę w ręku :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • sadsasdas - niezalogowany 2024-05-18 15:32:22

    Oby kiedyś palił ci się cały dobytek a ta "patologia" była zajęta czymś innym pipipi*do

    • Zgłoś wpis
  • Elko - niezalogowany 2024-05-18 17:25:19

    Łopatą to by przydało przysrać ci w łeb bo widać już sprany od chlania

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości