Reklama

Termy Cieplickie zapraszają na tenisowe emocje. Przed nami Turniej Termy Cup II

Miłośnicy tenisa ziemnego ponownie spotkają się na kortach w Jeleniej Górze. Termy Cieplickie Sp. z o.o. organizują drugą edycję Otwartego Turnieju Tenisowego „Termy Cup II”, który odbędzie się w dniach 23–24 maja. Areną sportowych zmagań będą korty przy ulicy Sudeckiej.

Turniej skierowany jest zarówno do dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Organizatorzy przygotowali aż 10 kategorii rozgrywkowych, dzięki czemu szansę na udział mają zarówno bardziej doświadczeni zawodnicy, jak i osoby traktujące tenis przede wszystkim jako formę aktywnego spędzania czasu i sportowej zabawy.

Mecze planowane są na kortach otwartych, jednak organizator zabezpieczył również wariant awaryjny. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych rywalizacja zostanie przeniesiona na halę, co pozwoli przeprowadzić zawody bez większych zakłóceń.

Reklama

Jak zapowiadają Termy Cieplickie, na uczestników czekają atrakcyjne nagrody oraz catering regeneracyjny. Turniej ma mieć charakter otwarty i integracyjny – bez względu na poziom zaawansowania każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności i poczuć atmosferę sportowej rywalizacji.

Zapisy do Turnieju Termy Cup II prowadzone są do 19 maja. Organizatorzy zachęcają do szybkiego zgłaszania udziału, ponieważ zainteresowanie wydarzeniem z roku na rok rośnie.

Termy Cieplickie zapraszają na tenisowe emocje. Przed nami Turniej Termy Cup II

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/06/2026 12:33
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości