Reklama

Świeradów-Zdrój : Ktoś pociął opony w urzędowym samochodzie

Opony zostały całkowicie zniszczone. Urząd był zmuszony zakupić komplet nowych.

Z relacji Pani Burmistrz wynika, że w zaparkowanym samochodzie służbowym Urzędu Miasta Świeradowa-Zdroju zostały zniszczone cztery opony. Ze zdjęć można wnioskować, że pojazd w chwili zajścia (noc z 8 na 9 maja) nie był zaparkowany przed budynkiem urzędu.

Sprawa trafiła na policję. Urząd był zmuszony zakupić komplet nowych opon do służbowego samochodu. Jak czytamy na Facebookowym profilu Burmistrz Edyty Wilczackiej - Szkoda…. bo wydatek był nieplanowany, a te środki zawsze można było przeznaczyć na zakup potrzebniejszych elementów, choćby małej architektury dla miasta.

Reklama

 

# Świeradów-Zdrój : Ktoś pociął opony w urzędowym samochodzie

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    DJ8*+konfe - niezalogowany 2024-05-16 12:30:10

    To robota przegranej partii .Bojówki ze Szklarskiej.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Polak - niezalogowany 2024-05-16 13:29:57

    czyli pojazd służbowy był wykorzystywany do użytku prywatnego co nie jest zgodne z jego przeznaczeniem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Niuśku - niezalogowany 2024-05-16 13:45:32

    Z okazji Dnia Pobiedy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości