Opony zostały całkowicie zniszczone. Urząd był zmuszony zakupić komplet nowych.
Z relacji Pani Burmistrz wynika, że w zaparkowanym samochodzie służbowym Urzędu Miasta Świeradowa-Zdroju zostały zniszczone cztery opony. Ze zdjęć można wnioskować, że pojazd w chwili zajścia (noc z 8 na 9 maja) nie był zaparkowany przed budynkiem urzędu.
Sprawa trafiła na policję. Urząd był zmuszony zakupić komplet nowych opon do służbowego samochodu. Jak czytamy na Facebookowym profilu Burmistrz Edyty Wilczackiej - Szkoda…. bo wydatek był nieplanowany, a te środki zawsze można było przeznaczyć na zakup potrzebniejszych elementów, choćby małej architektury dla miasta.
# Świeradów-Zdrój : Ktoś pociął opony w urzędowym samochodzie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
To robota przegranej partii .Bojówki ze Szklarskiej.
czyli pojazd służbowy był wykorzystywany do użytku prywatnego co nie jest zgodne z jego przeznaczeniem
Z okazji Dnia Pobiedy.
Uurraaaa!!!
POciął, ale dlaczego?
To nie jest ta pani? co dała pozwolenie, by ścieki w Świeradowie Zdroju były spuszczane prosto do rzeki. Pamiętajcie, że kij ma dwa końce i niestety nie znamy drugiej strony medalu.
Guma ma alibi.Leży w Bolku psychiatryku
Partyzanci z PiS na pewno maczali w tym swoje brudne,chciwe łapy.
To robota przegranej partii .Bojówki ze Szklarskiej.
czyli pojazd służbowy był wykorzystywany do użytku prywatnego co nie jest zgodne z jego przeznaczeniem
Z okazji Dnia Pobiedy.