Zdjęcia, które publikujemy w artykule zostały wykonane przez jeleniogórskich strażników miejskich, a następnie udostępnione na ich stronie internetowej.
Podajemy dalej zdjęcia, na których przedstawione są przypadki nieprawidłowego parkowania w Jeleniej Górze. Strażnicy miejscy, którzy realizują interwencje wobec kierowców popełniających wykroczenie polegające na nieprawidłowym zaparkowaniu pojazdu wykonują również zdjęcia, które następnie publikują na łamach swojej strony internetowej - strazmiejska.jeleniagora.pl.
Przypadki prezentowane w galerii zdjęć pochodzą z ulic 1-go Maja, Armii Krajowej i Okrzei. Kierowcy zostali ukarani mandatami, które za nieprawidłowe parkowanie mogą wynieść od 100 zł do nawet 6000 zł przy zbiegu wykroczeń.


# Stają gdzie chcą. Mistrzowie Parkowania
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
SM zapraszam codziennie na ul. 1Maja koło cerkwi , na ul. Klonowica , ul. 1Maja w okolicach koscioła
a ja zapraszam pod Ratusz ;)
Straż miejska zawsze śpi i słabo praca.
Zdjęcie nr 3 tego dużego busa to jest obok Straży Miejskiej. Ryzykant
No i zrobili pare zdjęć wystawili pare mandatów i myślą że to starczy. Pijar zrobiony można dalej siedzieć w smartfonie przy Ratuszu bo tam jest darmowe Wi-Fi. Dzisiaj sami parkowali przy Cerkiewce bo szli do sklepu coś zjeść. Kiedy zaczną rozliczać kierowców na Długiej i Krótkiej gdzie znowu jest regularny parking na nowej nawierzchni o Placu Ratuszowym i pobocznych uliczkach już nawet nie wspomnę.
SM zapraszam codziennie na ul. 1Maja koło cerkwi , na ul. Klonowica , ul. 1Maja w okolicach koscioła
a ja zapraszam pod Ratusz ;)
Straż miejska zawsze śpi i słabo praca.