Krajowa trójka w okolicy ronda w Goduszynie jest zablokowana. Doszło tam do tragicznego wypadku. Policja kieruje na objazdy.
Zablokowany jest odcinek od ronda do skrzyżowania z ulica Spółdzielczą. W tej chwili nie mamy jeszcze szczegółowych informacji na temat tego zdarzenia. Trwa akcja ratownicza. Strażacy rozstawili parawan co znaczy, że sytuacja jest bardzo poważna.
Z tego co udało się nam ustalić doszło tam do czołowego zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Motocyklista był reanimowany. Niestety nie udało się go uratować.
Więcej szczegółów wkrótce.
Aktualizacja
Z informacji przekazanych przez policję wynika, że w wypadku śmierć poniósł 41.letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu lubańskiego. Toyotą kierowała młoda kobieta. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło w wyniku nieprawidłowo przeprowadzonego manewru wyprzedzania. Kierujący motocyklem nie opanował pojazdu przewrócił się, uderzając już tzw. ślizgiem w prawidłowo jadącą toyotę. Kierująca nią kobieta próbowała uniknąć zderzenia w wyniku czego zjechała z drogi.
Śmiertelny wypadek przy rondzie w Goduszynie. Droga krajowa nr 3 zablokowana.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Oni się niczego nie nauczą...
Przykra sprawa, szkoda chłopaka ... Wyrazy współczucia dla całej rodziny (( Niech spoczywa w spokoju
Szkoda to młodej kobiety będzie traumę przez wariata.????
Też tak uważam. Przez głupotę motocyklisty ona nie dość, że ryzykowała swoim życiem, to pewnie będzie miała traumę do końca życia. Bardzo jej współczuję.
Szkoda zarówno jej, jak i jego. Koniec dywagacji.
Policja niech się weźmie za te pseudo motocyklistów bo to co wyprawiają na mieście to dramat
Dla dobra ludzkości zlikwidować motocykle , bo jeżdżą jak " kamikadze" naruszając wszelkie przepisy prawa o ruchu drogowym . Do 5 maja zginęło w Polsce już 53 motocyklistów w 495 wypadkach a rannych zostało 484 . Nie ma informacji ile zginęło innych osób z powodu wypadków spowodowanych przez moto - kamikadze . Można przewidywać że do końca sezonu który się dopiero zaczął zginie około 200 kolejnych.
Ty mądry inaczej a podaj statystyki ilu zginęło kierowców aut i ilu było rannych do 5 mają Następnym razem to się zastanów co piszesz bo inteligencją to ty nie grzeszysz
A więc zabitych i rannych motocyklistów więcej niż zdarzeń tak? Fajne te statystyki takie nie za prawdziwe
Do Geniusz Weź pod uwagę pasażerów na motorze także zabitych może być więcej jak zdarzeń
Cała grupa motocyklistów powinna odpowiadać za tą śmierć. Urządzili sobie wyścigi bez szacunku dla przepisów i innych uczestników ruchu drogowego. Gonili śmierć i ją dogonili.
Każdy odpowiada za siebie. Jak się jeździ bez pomyślunku to i na rowerze można się zabić. Auta też się wyprzedzają, wieszać psy jest łatwo ale amatorów w sportowych samochodach też nie brakuje. Albo starych dziadów co ledwo widzą na oczy już to przez nich jest najwięcej wypadków
No i się jełopy uruchomiły . O zmarłych dobrze , albo wcale bando popaprańców
z ulica Spółdzielczą?
Od ronda przy ul. Goduszynskiej w kierunku ul. Spółdzielczej czyli koło Orlenu. Ten kawałek pomiędzy w/w ulicami to Trasa Czeska lub Szosa Czesk
Koniec to sobie zwiąż,bo się zesikasz i babcia będzie musiała wyprać Ci majtki.
Kilka dni temu koło parkingu Piastów uciekałem przed de b ile m na motorze na prawy skraj.
Po co uciekaleś?
Narwanych kierowców aut nie brakuje ,z motocyklistami jest podobnie,ale w większości to kierowcy aut ponoszą winę za wypadki motocyklistów,najwięcej do powiedzenia mają ci którzy na motorze nigdy nie siedzieli ale fachowcami są największymi,jak to szło,dla dobra ludzkości zlikwidować motocykle,tak napisał jakiś skrajny fanatyk aut,R.I.P biker,spokoju sumienia dla dziewczyny z Toyoty.
Zacznij pisać po polsku, co?
Naturalna selekcja. Szkoda dziewczyny z Toyoty, że musiała doświadczyć tego na własnej skórze.
Taaaa, motocykle są wszędzie, co za durny frazes. Nie! Nie są wszędzie. Mają jechać zgodnien z przepisami, w kolumnie aut, z przepisową prędkością, wyprzedzać tylko tam gdzie wolno, z zachowaniem maksymalnej ostrożności. Tyle w temacie. Odnosze wrażenie że jak jeden d*bil z drugim d*bilem wsiądą na motor to jakby im rozum odjęło... ZERO ZASAD, ZERO HAMULCÓW, tylko manetka do oporu i ogień. A potem płacz i lament......
dobrze napisane
Dokładnie, to tacy sami uczestnicy ruchu jak kierowcy innych pojazdów i tyle w temacie.
Mógł jechać na wojnę przynajmnie byłby pożytek
Sezon na części zamienne ogłaszam za OTWARTY .
Miałem ich w strone szklarskiej gosc jechał na czele ekipy motocyklistów jakby był na torze wyscigowym, az sie za łeb złapałem jak mnie mijał,na ograniczeniu do 50 grzał ze 170. Daleko nie dojechał od Wojcieszyc smutne ale prawdzie, dobrze ze nikogo nie pociągnał za sobą idiota..
Do H20 - Ja również sprawdzałem dane statystyczne tego roku i to jest potwierdzone że wydarzyło się tak dużo wypadków w których zginęło 53 motocyklistów . To są dane Komendy Głównej Policji . Tak człowieku, przyjmij to do wiadomości, i nie obrażaj ludzi ,którzy piszą sprawdzone informacje. Jesteś beznadziejny.
Oni się niczego nie nauczą...
Przykra sprawa, szkoda chłopaka ... Wyrazy współczucia dla całej rodziny (( Niech spoczywa w spokoju
Szkoda to młodej kobiety będzie traumę przez wariata.????