Rozpoczęły się prace przy realizacji inwestycji w Miłkowie. Na przedmieściach Karpacza powstanie Park Handlowy. Inwestycja realizowana jest przez Redkom Development.
Park Handlowy Przystanek Karkonosze to inwestycja realizowana na terenie miejscowości Miłków, przy trasie prowadzącej do Karpacza. Kompleks handlowy o powierzchni 16000 mkw ma zapewnić 30 lokali usługowo - handlowych, w których lokalni przedsiębiorcy będą mogli prowadzić swoją działalność przy lokalach firm sieciowych, które wprowadzą się do galerii po zakończeniu inwestycji. Oprócz sklepów przewiduje się również restaurację Drive Thru, około 400 miejsc parkingowych, a operatorem spożywczym w Parku Handlowym w Miłkowie będzie sklep Lidl.
Przystanek Karkonosze to miejsce, które ma stanowić centrum handlowe nie tylko dla mieszkańców regionu, ale również turystów odwiedzających Karkonosze.
Spółka realizująca inwestycję zakończyła procedurę zakupową terenu, na którym już w tej chwili powstaje Przystanek Karkonosze. Prace ruszą we wrześniu, a otwarcie Parku Handlowego zaplanowano na trzeci kwartał 2025 roku. Zamysłem tego miejsca jest umożliwienie rozwoju handlu w regionie, przy zachowaniu szacunku do lokalnej tradycji.
Więcej o firmie realizującej inwestycję:
REDKOM Development - deweloper specjalizujący się w realizacji obiektów handlowych, przemysłowych i logistycznych. Realizuje projekty nowe, ale też rewitalizuje istniejące zgodnie z wymogami nowoczesnego handlu, przy współpracy ze znanymi i sprawdzonymi partnerami. Firma działa na rynku polskim, rumuńskim i hiszpańskim. W 2023 roku REDKOM Development oddał do użytku 27 tys. m kw. parków handlowych w Polsce, a w realizacji obecnie jest ponad 60 tys. m kw.
Więcej informacji na: https://redkomdevelopment.com/
# Przystanek Karkonosze - otwarcie w 2025 roku
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
wie ktoś co budują w JG przy wiadukcie koło KSON?
Mam pytanie, bo napisaliście tak: "Rozpoczęły się prace przy realizacji inwestycji w Miłkowie. Na przedmieściach Karpacza powstanie Park Handlowy." Tak się składa, że jestem na stacji kolejowej w Miłkowie, tak patrzę na tą działkę, gdzie ma powstać nowa galeria Karkonosze i co widzę? NIC, zupełnie NIC! Nikogo tam z robotników niema, więc po co piszecie takie artykuły wyssane z palca. W prasie, w internecie w artykułach od trzech lat o tym wałkujecie, że ktoś planuje wybudować tą galerię a jak widać że coś mu nie wychodzi, bo nikogo niema na placu budowy, pole zarasta trawą i chwastami. Podobnie jak z tym hotelem pod papiernią. Gość wykopał ogromną dziurę, w której obecnie jest już duże jezioro, obok postawił wielką hałdę ziemi, zeszpecił całkowicie krajobraz i co? Ano nic, facet chyba? zbankrutował, bo budowa padła i od dwóch lat nic tam się nie dzieje, nikt nie pracuje. Jak zaczną budować galerię to wtedy napiszcie a nie że piszecie o jakiś faktach, które w terenie się nie dzieją i na budowie nikt nie pracuje.
"umożliwienie rozwoju handlu w regionie" i postawi tam lidla by pobliskie sklepy wykończyć
kto się zgodził na kolejną bezsensowaną betonozę ?
Jak to kto, Kalata i Wiśniewski … dobrze wzięli pewnie w kieszeń ; a jeszcze bezprawnie zabrali mieszkance kawałek jej działki bo im brakowało ????
Tam nic się nie rozpoczęło. Wsiądź w samochód pierw zobacz a potem pisz artykuł
Wyraźnie w artykule jest napisane że prace rozpoczną się we wrześniu
Artykuł wygenerowany zapewne przez sztuczną NIE-inteligencję.Jak można takie gooofniane bzdety zamieszczać na portalu?
No to Bandurski może pakować się w kartony z tym swoim śmiesznym sklepikiem Anna w Miłkowie. Kto normalny będzie tam teraz przepłacał?
Mam pytanie, po co ludziom wciskacie taki KIT i wypisujecie trzy po trzy. Przed weekendem majowym, tam gdzie ma powstać pseudo galeria przyjedzie rolnik i posieje co ma tam posiać w tym polu, a wy ludziom wciskacie kit o jakiejś galerii. Obecnie nic tam się nie dzieje a wypisujecie że tam robotnicy pracują. Dlaczego tak ludzi okłamujecie w swoich artykułach?
Ciekawe, lokalni przedsiębiorcy będą mogli prowadzić swoją działalność obok dużych firm sieciowych ????.To mogli brzmi tak miło i pobłażliwie.No zdecydowanie Miłków potrzebuje takiej "inwestycji".Ale najważniejsze ,że parkingi są i Miłkowianie dojadą i zaparkują.
Jaki wpływy z tytułu podatków będzie miała z tego tytułu gmina Podgórzyn? Czy może znów sprzedano za bezcen działkę na której powstanie psujące klimat tego miejsca betonowe osiedle? Czy zostanie poprawiona przepustowość drogi przed i za rondem w Milkowie? Jakieś dodatkowe pasy ruchu? Czy zmierzamy do tego by ruch na głównej drodze do Karpacza stanął...
Tam na polu NIC się nie dzieje, dlaczego? Dlaczego ten pan czeka do września? Jaja z nas robita?
wie ktoś co budują w JG przy wiadukcie koło KSON?
Mam pytanie, bo napisaliście tak: "Rozpoczęły się prace przy realizacji inwestycji w Miłkowie. Na przedmieściach Karpacza powstanie Park Handlowy." Tak się składa, że jestem na stacji kolejowej w Miłkowie, tak patrzę na tą działkę, gdzie ma powstać nowa galeria Karkonosze i co widzę? NIC, zupełnie NIC! Nikogo tam z robotników niema, więc po co piszecie takie artykuły wyssane z palca. W prasie, w internecie w artykułach od trzech lat o tym wałkujecie, że ktoś planuje wybudować tą galerię a jak widać że coś mu nie wychodzi, bo nikogo niema na placu budowy, pole zarasta trawą i chwastami. Podobnie jak z tym hotelem pod papiernią. Gość wykopał ogromną dziurę, w której obecnie jest już duże jezioro, obok postawił wielką hałdę ziemi, zeszpecił całkowicie krajobraz i co? Ano nic, facet chyba? zbankrutował, bo budowa padła i od dwóch lat nic tam się nie dzieje, nikt nie pracuje. Jak zaczną budować galerię to wtedy napiszcie a nie że piszecie o jakiś faktach, które w terenie się nie dzieją i na budowie nikt nie pracuje.
"umożliwienie rozwoju handlu w regionie" i postawi tam lidla by pobliskie sklepy wykończyć