:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Prawie małe bum cz.8 - film od czytelnika

13/03/2019 07:14

Prezentujemy kolejny filmik od naszych czytelników. Tym razem kamerka wideorejestratora utrwaliła rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Czyli jazdę pod prąd w Jeleniej Górze

Prawie małe bum cz.8 - film od czytelnika

Kierujący chevroletem wyjeżdżając z terenu parkingu marketów Kaufland i JYSK postanowił najprawdopodobniej skrócić sobie drogę do alei Jana Pawła II. Pomimo zakazu skrętu w lewo, wjechał w ulicę jednokierunkową i jak gdyby nigdy nic jechał pod prąd wprost na auto naszego czytelnika. Na szczęście prędkość nie była duża i auta zdołały się wyminąć i nie doszło do kolizji.

Jeśli posiadacie podobne filmy, chcecie się nimi podzielić lub ostrzec innych kierowców, możecie je przesyłać na nasz adres : [email protected]

 

Poprzednie filmiki od czytelników:

https://24jgora.pl/artykul/prawie-male-bum-cz/610736

https://24jgora.pl/artykul/8222prawie-male-bum8221/539549

https://24jgora.pl/artykul/motocyklista-wjechal/538696

https://www.youtube.com/watch?v=qke72Vkg5yU
 

Reklama

prawie małe bum - komentarze opinie

  • gość 2019-03-13 08:49:51

    A skąd wiadomo, że postanowił sobie skrócić droge? Dlaczego taka ocena? A może po prostu nie zorientował sie w przepisach.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-13 08:54:40

    To nie pierwszy tego typu przypadek. Po przeciwnej stronie drogi, tuż przy Aldi, także często zdarzają się takie "pomyłki ". Kto tym ludziom dawał prawo jazdy????!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-13 10:27:56

    Nic nowego, przy galerii Sudeckiej na parkingu notorycznie zdarza sie, że ktoś jedzie pod prąd. Takie buraki potrafią nawet spowyzywać pieszych, że idą jak święte krowy i nie patrzą czy coś jedzie z drugiej strony .A już nie wspomnę jakie komentarze idą w stronę kierowcow którzy poruszają się prawidłowo i napotykają na swojej drodze auto jadące pod prąd. Żenujące! A zazwyczaj to starszy z lekką nadwagą Pan "Janusz " albo Pani "Grażynka " .

  • gość 2019-03-13 11:01:56

    Jeśli nie umie się znaleźć na drodze to najlepszą nauką jest dotkliwy mandacik. Najmodniejsze trendy to 500+ razy 1, razy 2... Autko ma cztery kółka, to może zacząć od 500 zeta razy cztery?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-13 11:49:39

    Co to za tytuł? "Prawie małe bum" -toż to chyba dla dwulatków

  • gość 2019-03-13 12:00:44

    Nie pierwszy i na pewno nie ostatni dopóty dopóki nie pojawi się znak skrętu w prawo przy wyjeździe z parkingu. I po kłopocie.

  • gość 2019-03-13 13:04:08

    To na pewno członek Drajf Clopa. Oni w ogóle nie myślą i jeżdżą jak im wygodnie w ogóle nie respektując przepisów ruchu drogowego.

  • gość 2019-03-13 13:43:20

    z tego co widziałem to ktoś się zorientował i zawrócił wjeżdżając na parking kauflandu. może osoba nie była tutejsza? bez przesady, ten co wysłał filmik to jakiś nawiedzony, dostaniesz nobla za tak poruszający i pełen emocji film...

  • gość 2019-03-13 14:29:42

    Dokładnie, burakami są ci którzy udają, że są mistrzami kierownicy, a walą gorsze byki na drodze niż ten ze zdjęcia.

  • gość 2019-03-13 14:35:12

    A co nawet jeśli byłby z poza miasta. Znaki wszędzie są takie same, na wyjeździe z Kauflandu masz znak C-2,nakaz skrętu w prawo... Poza tym widać że masz ulicę dwujezdniową. Jeśli ktoś tego nie rozpoznaje nie powinien wsiadać za kółko, bo stwarza realne zagrożenie na drodze. Inaczej byś pitolił, jakby ci skasował samochód...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-13 18:10:00

    DLW?

  • gość 2019-03-13 20:25:51

    Tu du du du tu du du du tu du du du - łowca akcji, a prawdopodobnie skręcił do Kauflandu.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-13 22:12:59

    No tak ale pieszy w drugim planie też przegina, a później wina kierowcy gdzie POLICJA nigdy ich tam nie ma piesi jak święte krowy tam przechodzą

Dodajesz jako: |