Okoliczności tragicznego wypadku badali jeleniogórscy policjanci pod nadzorem prokuratora.
W tragicznym wypadku zginął 41-letni motocyklista. Jechał w kierunku Jeleniej Góry. Do zderzenia z samochodem osobowym doszło około 300 metrów od ronda.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 41-letni motocyklista po manewrze wyprzedzania z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się na jezdnię i siłą rozpędu uderzył w jadący z przeciwnego kierunku pojazd marki Toyota, którym kierowała 43-letnia mieszkanka powiatu karkonoskiego. W wyniku zdarzenia kierujący motocyklem pomimo natychmiast udzielonej mu pomocy zmarł. Kierująca pojazdem osobowym była trzeźwa. - wyjaśnia podinsp. Edyta Bagrowska.
Reklama
Droga przez kilka godzin była zablokowana, a przejezdni kierowani byli na objazd ulicą Lubańską i Spółdzielczą. Okoliczności tragicznego wypadku jeleniogórscy policjanci prowadzili w asyście prokuratora oraz biegłego z zakresu ruchu drogowego.

# Policja o wypadku, w którym zginął motocyklista
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Reklama term.
Kierująca toyotą była trzeźwa, a ten nieszczęśnik co zignorował podwójną ciągłą?
motocyklista nie patrzył w lusterka
Pytanie czy był wyszczepiony
Ostatnia dawka niejedno ma imię, za 10 lat niektórzy będą mieli za sobą już PO 30 i będą się radować, że fajzerek im życie uratował.
Reklama term.
Kierująca toyotą była trzeźwa, a ten nieszczęśnik co zignorował podwójną ciągłą?
motocyklista nie patrzył w lusterka