Reklama

Nieodpowiedzialny kierowca zablokował wyjazd strażakom

Trudno opisać słowami nieodpowiedzialność kierowcy czarnego Peugeota, który zaparkował samochód blokując strażakom wyjazd z remizy.

Wczoraj (12.05) na profilu Facebookowym strażaków z OSP KSRG w Podgórzynie pojawiło się zdjęcie przedstawiajace skrajnie nieodpowiedzialnego kierowcę, który zaparkował samochód blokując bramę remizy. W sytuacji zagrożenia, gdyby strażacy byli natychmiast potrzebni na miejscu zdarzenia, nie mieliby możliwości wyjazdu z bazy przez nieodpowiedzialnego kierowcę czarnego Peugeota.

Przypominamy i apelujemy do wszystkich kierowców, by nigdy nie parkować w takich miejscach!

# Nieodpowiedzialny kierowca zablokował wyjazd strażakom

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2024-05-13 09:35:16

    W sytuacji zagrożenia i konieczności wyjazdu, proponuję przepchnąć zawalidrogę wozem strażackim, a potem obdarować ,, miszcza kierownicy " mandatem i rachunkiem za naprawę ewentualnych uszkodzeń samochodu Straży pożarnej.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kolo - niezalogowany 2024-05-13 11:41:59

    Kiedyś idiotyczne parkowanie w takich miejscach skutkowało przypadkowym kapciem na wszystkich czterech kołach. To bardzo skuteczna nauka. Wersja soft to wykręcone wentylki, wersja hard bywa bardziej bolesna :(((

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kluska - niezalogowany 2024-05-13 12:43:08

    Najciekawsze w tym wszystkim jet to że tak strażacy stali przed tą bramą tak bezradni i nie wiedzieli co z tym fantem zrobić. Nie wiem po jaki ciu.l jest im budowana nowa jednostka, jak ze starą są kompletnie bezradni. Wstyd na całą wieś.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości