Reklama

Młodzi budowali własną rampę na skateparku

Zaparkowali samochód na terenie zielonym, przez co przyjechała do nich straż miejska. Budowali rampę na skateparku. Po interwencji mundurowych musieli ją zabrać.

Interwencja była zgłoszona przez operatora monitoringu miejskiego, który przekazał strażnikom miejskim informację, że na terenie skateparku przy ulicy Kilara w Jeleniej Górze ktoś zaparkował Fiata Pandę na terenie zielonym. Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce potwierdzili zgłoszenie i znaleźli właściciela źle zaparkowanego samochodu. Był to młody mężczyzna, który wraz ze swoimi znajomymi budował własną rampę z europalet na terenie skateparku.

Mundurowi przeprowadzili rozmowę z młodzieżą. Poinformowali ich o zakazie montowania własnych urządzeń na terenie miejskiego skateparku. Jak twierdzą strażnicy - samowolne ustawianie urządzeń może doprowadzić do wypadku.

Reklama

Młodzież po interwencji strażników rozebrała prowizoryczną rampę i zabrała ją z terenu skateparku.

Źródło informacji - strazmiejska.jeleniagora.pl

# Młodzi budowali własną rampę na skateparku

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    SpecjalnejTroski - niezalogowany 2024-05-14 09:18:16

    niesamowita interwencja. Czy funkcjonariusze którzy ją przeprowadzili zostali odznaczeni Orderem Virtuti Militari? Czy może zostanie zorganizowana jakaś parada na ich cześć? Oczywiście słowa pochwały należą się także operatorowi monitoringu, że czuwał. Oczywiście to co dzieje się w nowym rynku i przed nowym rynkiem jest sprawą drugorzędna i nie da się jej rozwiązać. W kiblach leżą strzykawki, przed budynkiem rządzi patola i normalni ludzie czekają tam na PKS w strachu. Ta sytuacja jest nie do rozwiązania. Ważne, że chłopaki z Fiata pandy nie wybudowali rampy, bo to by było niebezpieczne. Narkomani i agresywna patola jest całkiem bezpieczna

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Np. Stefek albo Wandzia... - niezalogowany 2024-05-14 10:43:09

    Zarówno operator monitoringu jak i strażnicy wykonywali swoją pracę. Czy lepiej byłoby, gdyby jej nie wykonywali?

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Użytkownik skateparku - niezalogowany 2024-05-14 10:41:57

    Jakby nasz prezydent wywiązał się z obietnicy z budową najlepszego skateparku pod dachem to nikt by nie musiał robić swoich przeszkód

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości