Reklama

W poniedziałek niektórzy mieszkańcy Zabobrza nie będą mieli wody

18/05/2024 11:19

Ważna informacja od spółki Wodnik dla mieszkańców Jeleniej Góry. W najbliższy poniedziałek przez kilka godzin bez wody będą niektórzy mieszkańcy ulic Karłowicza i Jana Pawła II.

W związku z prowadzeniem prac planowych na sieci wodociągowej, 20 maja od godziny 7:30, do godziny 16:00, nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulicy Karłowicza: 1, 1a, 7, 9, 11, 15, 17, 17a oraz Jana Pawła II 33. 

Po zakończeniu prac może nastąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. Za utrudnienia w dostawie wody Wodnik przeprasza odbiorców.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości