Reklama

Trwa montaż stacji ładowania autobusów elektrycznych

Stacje zostaną zainstalowane w trzech lokalizacjach. Przy Stawach Podgórzyńskich, przy ulicy Kiepury i przy Dworcu PKP w Jeleniej Górze.

Ekotransport w Jeleniej Górze wciąż się rozwija, co oznacza, że potrzebne są kolejne kroki, by usprawnić jego funkcjonowanie. Miejski Zakład Komunikacyjny w Jeleniej Górze ma w swoim taborze już 20 zeroemisyjnych autobusów elektrycznych Yutong. Zarząd spółki z nadzieją patrzy na perspektywę posiadania kolejnych pięciu „elektryków”. Póki co autobusy ładowane są na zajezdni, gdzie znajduje się 10 ładowarek z podwójnymi stanowiskami. Dziś w Jeleniej Górze pojawiły się już stacje ładowania, które zostaną zamontowane w trzech strategicznych lokalizacjach: przy ulicy Kiepury, przy Dworcu PKP i przy Stawach Podgórzyńskich.

Reklama

# Trwa montaż stacji ładowania autobusów elektrycznych

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Niepelnosprawny - niezalogowany 2024-05-14 13:48:56

    A kiedy powstanie pierwsza w mieście rządzonej przez patologie, publiczna toaleta dostosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Mieszkańcy - niezalogowany 2024-05-14 15:25:16

    Oby nigdy. Sam sobie zbuduj kibel albo sraj do wiadra.

    • Zgłoś wpis
  • Franio - niezalogowany 2024-05-14 18:54:58

    Do mieszkancy....ale ty jestes polska patologia...dlatego was nienawidzi sie na calym swiecie patologio z polsku

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości