Stacje zostaną zainstalowane w trzech lokalizacjach. Przy Stawach Podgórzyńskich, przy ulicy Kiepury i przy Dworcu PKP w Jeleniej Górze.
Ekotransport w Jeleniej Górze wciąż się rozwija, co oznacza, że potrzebne są kolejne kroki, by usprawnić jego funkcjonowanie. Miejski Zakład Komunikacyjny w Jeleniej Górze ma w swoim taborze już 20 zeroemisyjnych autobusów elektrycznych Yutong. Zarząd spółki z nadzieją patrzy na perspektywę posiadania kolejnych pięciu „elektryków”. Póki co autobusy ładowane są na zajezdni, gdzie znajduje się 10 ładowarek z podwójnymi stanowiskami. Dziś w Jeleniej Górze pojawiły się już stacje ładowania, które zostaną zamontowane w trzech strategicznych lokalizacjach: przy ulicy Kiepury, przy Dworcu PKP i przy Stawach Podgórzyńskich.

# Trwa montaż stacji ładowania autobusów elektrycznych
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A kiedy powstanie pierwsza w mieście rządzonej przez patologie, publiczna toaleta dostosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych ?
Oby nigdy. Sam sobie zbuduj kibel albo sraj do wiadra.
Do mieszkancy....ale ty jestes polska patologia...dlatego was nienawidzi sie na calym swiecie patologio z polsku
Ty niepełnosprytny franiu robisz pod siebie typowy POLAKU patologiczny. Jesteś typowym roszczeniowym POLAKIEM. Napisz jeszcze że słowo POLAK ciebie obraża.
do ,,,jjjja ,, PATOLOGIO oby ci obcieto nogi , zycze ci to tak po polksu POLSKA patologio , obycs nie mogl POLAKU chodzic , tego ci szczerze zycze
Dajcie spokój, olejcie go, nie dyskutujecie z tym czubem.To mała zdegenerowana, roszczeniowa jednostka. Dla niego sracz to cały świat. Potrafi tylko wrzucać hamskie komentarze, obrażać i życzyć innym najgorszych rzeczy.
do ,,,tylko tyle .... czy posiadanie toalety publicznej to wymaganie ?Oby ci nogi obcieli !
Kiedy powstaną ogólnodostępne szybkie ładowarki ?
Przy "Stawach Podgórzyńskich" .... Ręce opadają. Stawy będą się ładować? Ten przystanek ma swoją nazwę redaktorku. Jaką to sobie sprawdź, chociaż to może przerosnąć twoje możliwości.
kretyn
Dzięki za artykuł, wygląda na toi toi i bym uwagi nie zwrócił.
Przy stawach podgórzyńskich???? Autobus będzie jechał na stawy się ładować? Co to za bzdury!
A kiedy powstanie pierwsza w mieście rządzonej przez patologie, publiczna toaleta dostosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych ?
Oby nigdy. Sam sobie zbuduj kibel albo sraj do wiadra.
Do mieszkancy....ale ty jestes polska patologia...dlatego was nienawidzi sie na calym swiecie patologio z polsku