Według zapowiedzi synoptyków, w tym roku czeka nas wyjątkowo gorące lato.
Czerwiec, lipiec i sierpień przyniosą bardzo wysokie temperatury. Czeka nas fala upałów - ostrzegają synoptycy.
– W czerwcu niewykluczone, że na zachodzie kraju pojawią się upały do 36 stopni Celsjusza, a w kolejnych miesiącach termometry wskażą podobne wartości – czytamy w komunikacie.
Fale upałów mają trwać dłużej niż 4 dni. To zagrożenie dla zdrowia i życia, szczególnie wśród osób starszych. Za dnia temperatura ma sięgać i przekraczać 30 stopni Celsjusza. Mamy też doświadczać tropikalnych nocy. Po zmroku będzie więcej niż 20 stopni. To także groźne, bo w tym czasie ludzki organizm nie ma okazji do regeneracji.
– Klimatolodzy, którzy analizują pogodę na całym świecie, podkreślają, że rok 2024 będzie najcieplejszym rokiem w historii pomiarów meteorologicznych.
# nadchodzi upalne lato
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Pogoda na cały czerwiec max 22 stopnie u nas w regionie. Ktoś tu nieźle odleciał albo mapki dla afryki przeglądał.
Będzie gorące bo trzeba rozliczyć złodziei ze zjepu . Przyroda wydała wyrok na ludzi ,nibyludzi ,
Będzie gorące bo trzeba rozliczyć złodziei ze zjepu . Przyroda wydała wyrok na ludzi ,nibyludzi ,spadaj p i s o w s k i śmieciu wnuku "qrskiego"
Pogoda na cały czerwiec max 22 stopnie u nas w regionie. Ktoś tu nieźle odleciał albo mapki dla afryki przeglądał.
Będzie gorące bo trzeba rozliczyć złodziei ze zjepu . Przyroda wydała wyrok na ludzi ,nibyludzi ,
Będzie gorące bo trzeba rozliczyć złodziei ze zjepu . Przyroda wydała wyrok na ludzi ,nibyludzi ,spadaj p i s o w s k i śmieciu wnuku "qrskiego"