Sytuacja miała miejsce w Karpaczu. 32-letni mężczyzna pomieszkujący na klatce schodowej groził mieszkańcom budynku pozbawieniem życia i spaleniem nieruchomości.
Policjanci z Karpacza zostali powiadomieni o agresywnym mężczyźnie. Jak ustalili, 32-latek pomieszkiwał na klatce schodowej jednego z budynków na terenie Karpacza. Nie stronił od alkoholu i środków psychoaktywnych, po których stawał się agresywny i wszczynał awantury z sąsiadami. Mieszkańcy budynku w obawie o swoje życie i zdrowie powiadomili o sytuacji policjantów, przekazując im informację, że agresor grozi im pozbawieniem życia i spaleniem budynku.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za groźby karalne grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności. 12 maja br. na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. - podinsp. Edyta Bagrowska.
Reklama
Źródło informacji - komunikat policji.
# Pomieszkiwał na klatce schodowej i groził sąsiadom spaleniem budynku
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Teraz będziemy utrzymywać darmozjada w celi...
Teraz będziemy utrzymywać darmozjada w celi...