Reklama

Pomieszkiwał na klatce schodowej i groził sąsiadom spaleniem budynku

Sytuacja miała miejsce w Karpaczu. 32-letni mężczyzna pomieszkujący na klatce schodowej groził mieszkańcom budynku pozbawieniem życia i spaleniem nieruchomości.

Policjanci z Karpacza zostali powiadomieni o agresywnym mężczyźnie. Jak ustalili, 32-latek pomieszkiwał na klatce schodowej jednego z budynków na terenie Karpacza. Nie stronił od alkoholu i środków psychoaktywnych, po których stawał się agresywny i wszczynał awantury z sąsiadami. Mieszkańcy budynku w obawie o swoje życie i zdrowie powiadomili o sytuacji policjantów, przekazując im informację, że agresor grozi im pozbawieniem życia i spaleniem budynku.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za groźby karalne grozić mu może nawet  do 2 lat pozbawienia wolności.  12 maja br. na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania  na 3 miesiące. - podinsp. Edyta Bagrowska.

Reklama

Źródło informacji - komunikat policji.

# Pomieszkiwał na klatce schodowej i groził sąsiadom spaleniem budynku

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ja - niezalogowany 2024-05-14 10:27:43

    Teraz będziemy utrzymywać darmozjada w celi...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości