Los nawet około 130 pracowników stoi pod znakiem zapytania. W kolejnej dużej firmie w Jeleniej Górze możliwe są zwolnienia.
Kolejna duża firma funkcjonująca na terenie Jeleniej Góry planuje spore zmiany, które mogą przełożyć się na redukcję zatrudnienia. Według informacji, do których dotarli dziennikarze TV Dami Jelenia Góra, w spółce VALMET Technologies & Services S.A. trwają przygotowania do procesu, który może dotknąć ponad stu pracowników firmy.
Jak wynika z oficjalnego stanowiska firmy, rozpoczęto procedurę konsultacji związkowych dotyczącą planowanych zmian. Ich celem jest dostosowanie działalności przedsiębiorstwa do aktualnej sytuacji rynkowej oraz poprawa efektywności globalnej sieci produkcyjnej.
Przedstawiciele spółki wskazują, że decyzje są związane z utrzymującą się niepewnością gospodarczą, która ma bezpośredni wpływ na decyzje klientów zakupowych na całym świecie.
Wstępne szacunki zakładają, że zatrudnienie może stracić około 130 osób w Jeleniej Górze.
Oficjalne decyzje jeszcze nie zapadły. Spółka gwarantuje pomoc pracownikom na każdym etapie procesu. Niestety jest to kolejna perspektywa na masową utratę miejsc pracy jeleniogórzan w kolejnej dużej firmie. To budzi spory niepokój na jeleniogórskim rynku pracy.
# Możliwe zwolnienia w kolejnej dużej firmie w Jeleniej Górze
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Uśmiechnięta polska ;) Hej brygada ! Uśmiechamy się!
100/100 % NIECH SIE DZBANY NAŻRĄ SZCZAWIU I MIRABALEK JAK MÓWIŁ NIESIOŁOWSKI TO IM SIĘ ZROBI BŁOGO ALBO OGÓRKÓW I PRINCE POLO OD TRZASKOWSKIEGO TO ZAPOMNĄ O ZWOLNIENIACH Z ROBOTY. UŚMIECHNIJTA SIĘ BRAYGADA HAHAHA GOSIA , GOSIA , GOSIA
Jak to pi*siory szczekaliście ? Donald Trump, Donald Trump , Donald Trump...paliwo już po 9 zł... Donald Trump, Donald Trump, Donald Trump.....
Szparagi czekają na pewno przyjmą naszych bezrobotnych w ramach dobrosąsiedztwa.
O To właśnie chodziło uśmiechniętej ekipie, jak kiedyś trzeba będzie, do Niemca jeździć, wysłali swojego Her Donalda i się dzieje, wszystko co Polskie to be, tylko interes brukselki i niemiaszków
Podpisujesz się polak a gadasz jak rusek
Podpisujesz się ateista , a jesteś ruska onuca i wyznawca kurdupla z Żoliborza
Wal się dzbanie w ten pusty łeb
Jest taki jeden , co wie jak zrobic by cena paliwa była po 5 ,19 Najwidoczniej pomylił zaklęcia
Donald uśmiechnięty Tusk dotrzyma słowa i już nie długo będzie paliwo za 5,19 ale za poł litra.
Donaldy ci się pisiorze pomyliły
A kiedy będzie aktywny batyrski karnet na prąd?
Wincyj Wincyj Wincyj pracy dla upadliny
Uśmiechnięta polska ;) Hej brygada ! Uśmiechamy się!
100/100 % NIECH SIE DZBANY NAŻRĄ SZCZAWIU I MIRABALEK JAK MÓWIŁ NIESIOŁOWSKI TO IM SIĘ ZROBI BŁOGO ALBO OGÓRKÓW I PRINCE POLO OD TRZASKOWSKIEGO TO ZAPOMNĄ O ZWOLNIENIACH Z ROBOTY. UŚMIECHNIJTA SIĘ BRAYGADA HAHAHA GOSIA , GOSIA , GOSIA
Jak to pi*siory szczekaliście ? Donald Trump, Donald Trump , Donald Trump...paliwo już po 9 zł... Donald Trump, Donald Trump, Donald Trump.....