Jelenią Górę odwiedził dziś Premier Mateusz Morawiecki. Przyjechał, by poprzeć kandydaturę Michała Dworczyka do Parlamentu Europejskiego.
Dziś na Placu Ratuszowym odbyła się konferencja prasowa Premiera Mateusza Morawieckiego, podczas której poparł on kandydaturę Michała Dworczyka do Europarlamentu. Wybory odbędą się 9 czerwca. Wówczas wybierzemy naszych przedstawicieli w Parlamencie Europejskim.
Poniżej zapis transmisji na żywo z konferencji:
# Mateusz Morawiecki w Jeleniej Górze z poparciem dla Michała Dworczyka
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Żenujący spektakl
A Pan Profesor nie na zajęciach?
Zjechała się mafia polityczna , ta która opluwa od wielu lat Unię Europejską , ta która chce wyprowadzić Polskę z U.E. . Dobrze że nie było jeszcze pseudo prezydenta Andrzeja Dudy i tej całej reszty grupy przestępczej. Ale była pani Marzena M. To ta która jest od szantaży finansowych , kierowanych pod adresem dyrektorów i prezesów zgorzeleckich firm . Obszerne materiały przedstawiała TVN całkiem niedawno. Ta partia Pis i ten już były rząd to jedno wielkie kłamstwo , oszustwa , złodziejstwo i wstyd. Niedobrze mi się robi ,jak na nich patrzę i słucham .
Dokładnie i jeszcze ten patologiczny kłamca krzyworyjec Morawiecki...bleeee....
Tłumów to nie widać, takie i poparcie dostanie.Pan co nader często mija się z prawdą udziela poparcia posiadaczowei dziurawej skrzynki mailowej.
Bardzo dobrze że przyjechali do czerwonej kotliny mądrzy ludzie którzy są za Polską pokazać czerwoną kartkę dla głupich jeleniogorzan którzy wybrali Luzniaka i jego pachołków na kolejną kadencję żeby całkowicie zrujnować miasto przemysł żeby była drożyzna bieda wśród zwykłych obywateli brawo PiS
Po co oni przyjechali. Dostali czerwoną kartkę. Na tej konferencji też tłumów nie było. Przez osiem lat dla pisu liczyło się koryto. Nie obrażaj ludzi ludzie nie są tacy głupi jak ty. Widzieli co robił pis i w przeciwieństwie do ciebie wyciągneli wnioski. Że jest drożyzna to podziękować możesz właśnie pisowi.
Niestety, mnie jak i Ciebie dymała pisowska mafia na potęgę. Wyobraź sobie, że na hasło promowane w sieci po najeździe Ruskich na Ukrainę dali (oczywiście swoim kolesiom) 22,4mln zł. A takich haseł i ich promocji było bez liku. I to wszystko z podatków, nie qrczak ze swoich, nie qrczak z pisowskich ale naszych pobranych w podatkach.
Ale wstyd, won dziadu z Jeleniej .
Kłamca Morawiecki przyjechał kłamać a my mamy głosować na pajaca który nawet swoich meili nie przypilnował. Kłamcy i złodzieje.
O kurka, nie wiedziałem, że krzyworyj tu będzie. Byłoby przwitanie
Co za patologia? Przeciez PiS nienawidzi Unit Europejskiej? POLACY patologiczni.
Co oni mają wspólnego z Jelenią Dziura?Tak to jest jak głosujesz na partie a nie na konkretnego kandydata.
A który to Morawiecki przyjechał?.Ten co podpisał Zielony Ład czy ten co z nim walczy?Bo już się pogubiłem
BYŁEGO PREMIERA!!!!
Pisowskie ruskie onuce . Płatni Zdrajcy Pachołki Rosji !!!
100 %
Morawiecki nie jest premierem, on jest BYŁYM premierem, który podpisał zielony ład, a teraz z nim walczy. Typowa pisowska hipokryzja
Gonić tego oszusta . Rozłożyli przez 8 lat wszystkie słuzby wywiadu ,Macierewicz jeszcze na wolności . A putler puka do furtki . PISto zdradzieckie ugrupowanie.
Putin już zaciera ręce czekając na maile Dworczyka na tematy związane zUnią
popieram kkk
poszedł won kłamateusz
Pinokio is in da hause, cziki bom, cziki bom ...
To zorganizowane grupy przestępcze w tym kraju organizują konferrncje zamiast siedziec
Привет, товарищ !!!
Tylko PiS PiS PiS PiS uratuje Polskę od zagłady pod rządami PO - PSL -2050-LEWICA
Na wschód, do swoich
J E . B A . I C H
Pinokio Morawietzky dowiedział się, że u nas dobre lasy, mocne i zdrowe drzewa, to wpadł wystrugać sobie nowy nos?
Gad podpisał zielony wał i likwidację kopalń!
Nasz krzysiu M musiał się onanizować na widok tego klamcy i złodzieja ha ha ja
Rekordowa bezczelność - podpisać Zielony Ład, a potem maszerować przeciwko niemu.. kretynizm na skalę światową..
"Zgodnie z regułami słownikowymi poprawnym zapisem jest prezes Rady Ministrów, premier, minister spraw zagranicznych, szef służby cywilnej" - mała litera, pismaku, mała! Na wielką trzeba sobie zasłużyć, co w tym przypadku na pewno nie ma miejsca!
Żenujący spektakl
A Pan Profesor nie na zajęciach?
Zjechała się mafia polityczna , ta która opluwa od wielu lat Unię Europejską , ta która chce wyprowadzić Polskę z U.E. . Dobrze że nie było jeszcze pseudo prezydenta Andrzeja Dudy i tej całej reszty grupy przestępczej. Ale była pani Marzena M. To ta która jest od szantaży finansowych , kierowanych pod adresem dyrektorów i prezesów zgorzeleckich firm . Obszerne materiały przedstawiała TVN całkiem niedawno. Ta partia Pis i ten już były rząd to jedno wielkie kłamstwo , oszustwa , złodziejstwo i wstyd. Niedobrze mi się robi ,jak na nich patrzę i słucham .