Lato jest już za horyzontem. Oznacza to, że w Termach Cieplickich już wkrótce otwarty zostanie basen letni!
Basen zewnętrzny w Termach Cieplickich jest zamykany na zimę. Do użytku gości udostępniany jest późną wiosną. W tym roku klienci Term Cieplickich skorzystają z zewnętrznych atrakcji już 30-go maja. Do dyspozycji będą również leżaki na terenie zielonym. W strefie letniej czeka zjeżdżalnia, kosz i wiele innych wodnych atrakcji.
Termy Cieplickie to zdecydowanie największa atrakcja w regionie. Jest również najchętniej odwiedzana przez turystów. Przypominamy, że z aplikacją Karkonosze GO można korzystać z Karkonoskich Rabatów. Wejście na termy Cieplickie z kuponem rabatowym będzie o 10% tańsze. Więcej szczegółów - Karkonoskie Rabaty.
fot. Termy Cieplickie
# Już wkrótce otwarcie letniego basenu w Termach Cieplickich
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Letni basen w Jeleniej można porównać do oboźnego cyrku. Nigdy nie wiesz czego się spodziewać, a na końcu czujesz niedosyt i żałujesz, że przepłaciłeś. Już wolę się rzucić na bombę do rowu melioracyjnego.
Letni basen w Jeleniej można porównać do oboźnego cyrku. Nigdy nie wiesz czego się spodziewać, a na końcu czujesz niedosyt i żałujesz, że przepłaciłeś. Już wolę się rzucić na bombę do rowu melioracyjnego.