Wczoraj rozpoczęły się Wielkie Jeleniogórskie Juwenalia. Dziś na scenie zagra Katarzyna Nosowska.
Wielkie Jeleniogórskie Juwenalia to impreza studencka, która co roku przyciąga na teren jeleniogórskich błoni tłumy żądnych dobrej zabawy mieszkańców i przyjezdnych. To trzy dni festiwalowej imprezy, które podzielone są na trzy części. Wczoraj (16.05) scena należała do artystów hip-hopowych. Zwieńczeniem wieczoru pełnego wrażeń był występ Grubsona. Chwilę przed nim zagrał Zbuku, a tuż przed oficjalnym rozpoczęciem Juwenaliów deski sceny opanował EV.
Dziś również nie zabraknie emocji, bowiem na jeleniogórskich błoniach rozegra się prawdziwa gratka dla miłośników mocnych brzmień. Dziś Finał Ligi Rocka, który zakończy się koncertem gwiazdy tegorocznych Juwenaliów - Katarzyny Nosowskiej. Występ zwieńczający dzisiejsze wydarzenia rozpocznie się o godzinie 20:45.
Wydarzenia takie jak trwające obecnie Jeleniogórskie Juwenalia pokazują, że u mieszkańców Jeleniej Góry szaleje chęć uczestnictwa w imprezach plenerowych. Pamiętamy jakie tłumy odwiedziły Park Zdrojowy podczas Festiwalu Movie Cities, który odbył się we wrześniu 2023 roku.
Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali jeleniogórscy policjanci, strażacy z OSP w Sobieszowie oraz ratownicy medyczni.

# Juwenaliowy weekend w Jeleniej Górze
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
I te pijane małolaty co lody robią po krzakach
to przerażające!! gdzie dokładnie?
@Taa - ty nie masz szans na loda. Musisz pukać przy telefonie albo komputerze
Do wyżej zapewne lubią białko, ale żeby za piwo...masakra.
"rządnych dobrej zabawy" - już wiemy, kto rolnikom robił transparent "rządamy spotkania z premierem". "szaleje chęć uczestnictwa" - może zajmij się czymś innym, niekoniecznie pisaniem?
Idź się schowaj i nie wychodź
Do Mniodka - dobrze, że to wyłapałeś. Od dziennikarzy jednak oczekuje się tego aby przynajmniej nie uwsteczniali czytelników w zakresie ortografii. Swoją drogą wymyśliłem właśnie kolejne hasło: "rządamy pożądnego żądu!"
Popieram w 100%
Do "właściciela miodka": Sam się schowaj, a nawet zakop! :P
W aptekach już od wczoraj brak pigułek poronnych, to dramat dla naprawdę potrzebujących.
Mam pomysł na rozwiązanie tego problemu, ale jest taki lekko poroniony :)
Żal mi normalnym ludzi mieszkających w okolicy. Jeszcze żeby ta dzieciarnia potrafiła się zachować z godnie i przyzwoicie. Tam powinno być wojsko, pełno policji z psami w promieniu kilku kilometrów i wszystkie narkotyki i ćp unów powinni wyłapywać.
Gdzie ty byłeś, jak rozdawali rozum?
Powinno być trochę dyscypliny nie jak w Korei, ale odrobinę to społeczeństwo bardziej by znormalniało.
Łukasz? Czy zwolennik depo_rtacji?
Dokladnie policji nie widzialam za to bardzo duzo pijanych nastolatek z Wodka w ręce.masakra. Nie polecam.
Ktoś cie pytał ?!
Po co od razu ten brak szacunku typie. A ktoś cię pytał o zdanie? Polaczku głupi
Jakiego Włodka,
To jest czas na zupełny luz, zabawę na maksa. Ale w niedzielę do kościoła powinno się iść. Co by było normalność. Ale jak ciągnie się bez opamiętania, to jest dno. Miło się bawcie.
Festiwal kurestwa i cpunstwa jeleniogorskiej patologii i okolicznych pipidowek ,ha tfuuuu , licze ze ulewa rozgoni to badziewie spoleczne
Szok. Dlaczego powyższe komentarze sprowadzają się do tak prymitywnych i słabych tekstów? Siedzicie w domu przed kompem i walicie na klawiaturze te pierdoły. Nic w JG się nie dzieje-źle. Jak jest impreza to znowu nie pasuje. Ja mam swoje 60 lat. Lata 80- były imprezy w dyskotekach Baniaki/Iskra/Kwadrat/Paradise...Młodzi byliśmy i się bawiliśmy na tamte lata. Był alkohol. Były pierwsze miłości i sexy w krzakach tak jak dziś...Co komu przeszkadza ,że teraz tak się młodzież bawi? Mają super imprezę niech korzystają z życia. Nie wszyscy piją/ palą/używają... Oczywiście większość z nich nie potrafi się zachować kulturalnie-delikatnie mówiąc- w autobusie. Ustąpienie miejsca starszej osobie to oczywiście tragedia. Głośne rozmowy/piski i wrzaski/przekrzykiwania /słuchanie muzyki/gier... To mi się nie podoba. Ja zwracam uwagę. Oczywiście zdziwienie na twarzy...Obecna młodzież ma swoje "zwyczaje". W podsumowaniu. Lata lecą .Każdy był piękny i młody. Niech każdy żyje teraz swoim życiem nie robiąc krzywdy innym.
Do Grzegorza... Pełna zgoda.Lat 80-tych już nikt nie zwróci, a szkoda. Jelenia Góra tętniła życiem,były liczne kluby z dyskotekami . Młodzi mieli się gdzie wyszaleć,a dzisiaj marazm . Przypomnę ,że w tamtych czasach studenci urządzali kilka imprez w różnych miejscach w zbliżonym czasie bo były Ekonomalia (urządzane przez ówczesna Akademię Ekonomiczną ) ,Jevenalia (Politechnika WR. W Cieplicach ) oraz swoją imprezę urządzali słuchacze Wyższej Oficerskiej Szkoły Radiotechnicznej.Nikomu to nie przeszkadzało i wszyscy( no prawie ) to akceptowało i się wyśmienicie bawili. Dzisiaj to byłoby nie do zaakceptowania , a szkoda... Młodzież czyt.stydenci i nie tylko musi się gdzieś wyszumiec.Przynajmniej raz w roku pozwólmy im na to i nie narzekamy.Za dwa trzy dni wszystko wróci do normy .
Mega impreza oby więcej takich a wy zazdrościcie że wam żony nie robią lodów więc lepiej zostanie w domu i oglądaj cię tv ..pozdrawiam ????
Nam wystarczy, że twoja żona robi lody. Nam robi...
I te pijane małolaty co lody robią po krzakach
to przerażające!! gdzie dokładnie?
@Taa - ty nie masz szans na loda. Musisz pukać przy telefonie albo komputerze